Lietuvoje vyks olimpiados krepšinio atrankos turnyrasFIBA penktadienį paskelbė keturias valstybes, kuriose vyks olimpiados atrankos turnyrai. Lietuviams gera žinia ta, kad kvalifikacija vyks ir Lietuvoje, Kauno „Žalgirio" arenoje.Be Lietuvos, kovos dėl bilietų į olimpiadą taip pat bus rengiamos ir Kroatijoje (Splite), Serbijoje (Belgrade) bei Kanadoje (Viktorijoje).

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) nuo pat pasaulio čempionato pabaigos aktyviai siekė šios teisės. Pasak federacijos generalinio sekretoriaus Mindaugo Špoko, atlikti visi reikalingi darbai, siekiant surengti turnyrą..

Alfa.lt primena, kad dėl kelialapių į olimpiadą Tokijuje kovos Angola, Brazilija, Kanada, Kinija, Kroatija, Čekija, Dominikos Respublika, Vokietija, Graikija, Italija, Pietų Korėja, Lietuva, Meksika, Naujoji Zelandija, Lenkija, Puerto Rikas, Rusija, Senegalas, Serbija, Slovėnija, Tunisas, Turkija, Urugvajus, Venesuela.

Keturi atrankos turnyrai vyks birželio 23–28 d. Kiekviename jų varžysis po 6 rinktines ir tik turnyro nugalėtoja gaus bilietą į Tokiją.

Atrankos turnyrų burtai bus traukiami lapkričio 27 dieną FIBA būstinėje.

Vietas olimpiados krepšinio turnyre jau anksčiau užsitikrino šeimininkė Japonija, taip pat Ispanija, Prancūzija, JAV, Argentina, Nigerija, Iranas ir Australija.

Lietuvos rinktinė po nepriklausomybės atkūrimo dalyvavo visose olimpiadose. 1992, 1996 ir 2004 metais mūsiškiai iškovojo bronzos medalius. 2008 m. liko ketvirti, 2012 m. aštunti, o 2016 m. - septinti.Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama