Paieška


Apsilankyk!Reklama

Geros žinios: Lietuvos rinktinė olimpiados atrankoje išvengs Graikijos ir Rusijos rinktiniųFIBA penktadienį paskelbė keturias valstybes, kuriose vyks atrankos į olimpines žaidynes turnyrai. Lietuviams gera žinia ta, kad kvalifikacija vyks ir Lietuvoje, Kauno „Žalgirio“ arenoje.Be Lietuvos, kovos dėl bilietų į olimpiadą taip pat bus rengiamos ir Kroatijoje (Splite), Serbijoje (Belgrade) bei Kanadoje (Viktorijoje). Tai reiškia, kad su šių šalių rinktinėmis mūsiškiai negali susitikti atrankos turnyruose.

Taip pat paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė atrankos etape nesusikaus su Graikijos ir Rusijos rinktinėmis. Tai LRT patvirtino LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

„Džiaugiamės, kad išvengsime Kanados, Kroatijos ir Serbijos. Dabar graikai gali ieškoti kur važiuos, yra ir rusai iš pirmo krepšelio, tai yra tos komandos, su kuriomis tikrai nežaisime, o visos kitos komandos gali būti.

Mūsų grupėje bus dvi Europos komandos, viena Azijos, viena Amerikos ir viena Afrikos“, - LRT portalui teigė M. Špokas.

Primename, kad dėl kelialapių į olimpiadą Tokijuje kovos Angola, Brazilija, Kanada, Kinija, Kroatija, Čekija, Dominikos Respublika, Vokietija, Graikija, Italija, Pietų Korėja, Lietuva, Meksika, Naujoji Zelandija, Lenkija, Puerto Rikas, Rusija, Senegalas, Serbija, Slovėnija, Tunisas, Turkija, Urugvajus, Venesuela.

Keturi atrankos turnyrai vyks birželio 23–28 d. Kiekviename jų varžysis po 6 rinktines ir tik turnyro nugalėtoja gaus bilietą į Tokiją.

Atrankos turnyrų burtai bus traukiami lapkričio 27 dieną FIBA būstinėje.

Vietas olimpiados krepšinio turnyre jau anksčiau užsitikrino šeimininkė Japonija, taip pat Ispanija, Prancūzija, JAV, Argentina, Nigerija, Iranas ir Australija.

Lietuvos rinktinė po nepriklausomybės atkūrimo dalyvavo visose olimpiadose. 1992, 1996 ir 2004 metais mūsiškiai iškovojo bronzos medalius. 2008 m. liko ketvirti, 2012 m. aštunti, o 2016 m. - septinti.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama