Ž. Obradovičiaus kėdė vis tik dreba: susitiks su klubo prezidentu, sirgaliai reikalauja Š. JasikevičiausŠeštadienį turkų spaudoje pasirodė pranešimų, kad Eurolygoje šeštąjį pralaimėjimą per aštuonerias rungtynes patyręs Stambulo „Fenerbahče“ klubas svarsto galimybę keisti trenerį Željko Obradovičių.Tiesa, tą pačią dieną „Fenerbahče“ išplatino oficialų pranešimą, kuriame neigiama bet kokia su Ž. Obradovičiaus atsistatydinimu susijusi informacija.

Vis tik sekmadienį pasirodė naujos žinios, kurios teigė, kad serbas pirmadienį susitiks su klubo prezidentu Ali Koču. Pagrindinis susitikimo tikslas - Ž. Obradovičiaus ateitis Stambulo komandoje.

Tuo tarpu „Sportando“ praneša, kad apie atsistatydinimą svarsto pats 59-erių strategas, o ne „Fenerbahče“ nori atleisti trenerį.

Po pralaimėjimų ir šios žinios, „Fenerbahče“ fanai socialiniuose tinkluose reikalauja Ž. Obradovičiaus galvos ir pokyčių. Didelė dauguma norėtų vietoje Ž. Obradovičiaus matyti Kauno „Žalgirio“ strategą Šarūną Jasikevičių.

„Mes norime Jasikevičiaus!“, - trumpai ir aiškiai „Twitter“ paskyroje pareiškė „Fenerbahce“ fanas Yagmuras.

„Jei Željko pasitrauks, turime kviestis Šarą. Gal ne dabar, bet vasarą - būtinai“, - reikalauja „Fenerbahče“ sirgalius.

„Šaras yra labai atsidavęs krepšiniui. Manau, kad Jasikevičius labai daug išmoko iš Željko Obradovičiaus. Jis tikrai bus kitas Obradovičius. Norėtumėme jį jau dabar matyti pas save“, – turkų fanas Mustafa rašė „Twitter“.

„Fenerbahče“ per 8 turus pasiekė vos 2 pergale ir Eurolygoje rikiuojasi vos 15-oje vietoje.

Primename, kad Šaras yra ne kartą patvirtinęs, kad yra patenkintas dirbdamas LKL čempionų komandoje. Apie tai skaitykite čia.

„Niekada nebuvau arti išvykimo. Aš nuolat kartoju, bet niekas manimi netiki: kodėl turėčiau palikti geriausią vietą? Nežinau, ar taip bus amžinai, bet tai nesvarbu. Aš myliu Kauną ir nenoriu išvykti. Man svarbiausia dirbti su teisingais žmonėmis“, - teigė Šaras.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama