Ž. Obradovičiaus ateitis „Fenerbahče“ ekipoje ir toliau gaubia nežinia: apie Šarą kalba jau ir turkų spaudaŠeštadienį turkų spaudoje pasirodė pranešimų, kad Eurolygoje šeštąjį pralaimėjimą per aštuonerias rungtynes patyręs Stambulo „Fenerbahče“ klubas svarsto galimybę keisti trenerį Željko Obradovičių.Tiesa, tą pačią dieną „Fenerbahče“ išplatino oficialų pranešimą, kuriame neigiama bet kokia su Ž. Obradovičiaus atsistatydinimu susijusi informacija.

Vis tik pirmadienį serbas susitiko su klubo prezidentu Ali Koču. Pagrindinis susitikimo tikslas - Ž. Obradovičiaus ateitis Stambulo komandoje.

Turkų spauda praneša, kad po pokalbio su klubo vadovais Željko vis dar lieka „Fenerbahče“ komandoje, bet ar ilgam - neaišku.

Tuo tarpu „Sportando“ praneša, kad apie atsistatydinimą svarsto pats 59-erių strategas, o ne „Fenerbahče“ nori atleisti trenerį.

Po pralaimėjimų ir šios žinios, „Fenerbahče“ fanai socialiniuose tinkluose reikalauja Ž. Obradovičiaus galvos ir pokyčių. Didelė dauguma norėtų vietoje Ž. Obradovičiaus matyti Kauno „Žalgirio“ strategą Šarūną Jasikevičių.

„Mes norime Jasikevičiaus!“, - trumpai ir aiškiai „Twitter“ paskyroje pareiškė „Fenerbahce“ fanas Yagmuras.

„Jei Željko pasitrauks, turime kviestis Šarą. Gal ne dabar, bet vasarą - būtinai“, - reikalauja „Fenerbahče“ sirgalius.

„Šaras yra labai atsidavęs krepšiniui. Manau, kad Jasikevičius labai daug išmoko iš Željko Obradovičiaus. Jis tikrai bus kitas Obradovičius. Norėtumėme jį jau dabar matyti pas save“, – turkų fanas Mustafa rašė „Twitter“.

Apie permainas „Fenerbahče“ komandoje pradėjo šnekėti ir turkų spauda, kurie naująjį įpėdinį mato Š. Jasikevičių.

„Nuoširdžiai tikiu, kad Š. Jasikevičius turėtų būti kitas „Fenerbahče“ treneris, manau kad jis yra tai, ko šiuo metu reikia klubui. Aš nesakau, kad Šaras yra geresnis treneris už Željko, tačiau klubui šiuo metu labiau reikia širdies, o ne taktiškai mąstančių smegenų“, – teigė apžvalgininkai.

„Fenerbahče“ per 8 turus pasiekė vos 2 pergale ir Eurolygoje rikiuojasi vos 15-oje vietoje.

Primename, kad Šaras yra ne kartą patvirtinęs, kad yra patenkintas dirbdamas LKL čempionų komandoje. Apie tai skaitykite čia.

„Niekada nebuvau arti išvykimo. Aš nuolat kartoju, bet niekas manimi netiki: kodėl turėčiau palikti geriausią vietą? Nežinau, ar taip bus amžinai, bet tai nesvarbu. Aš myliu Kauną ir nenoriu išvykti. Man svarbiausia dirbti su teisingais žmonėmis“, - teigė Šaras.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama