Paieška


Apsilankyk!Reklama

Turkų spauda apie galimas permainas „Fenerbahče“ ekipoje: „Šaras yra tai, ko šiuo metu reikia „Fenerbahče“ klubui“Stambulo „Fenerbahče“ klubas po dešimtojo Eurolygos turo savo sąskaitoje turi tik tris pergales ir rikiuojasi 14-17 vietose, toks rezultatas netenkina ne tik ekipos vadovų, bet ir sirgalių bei žurnalistų.Praėjusį savaitgalį pasklido pranešimai, kad „Fenerbahče“ ekipa svarsto galimybę keisti trenerį Željko Obradovičių, tačiau klubas paneigė šias kalbas.

Vis tik pirmadienį serbas buvo susitikęs su klubo prezidentu Ali Koču, o po pokalbio su komandos vadovais priimtas sprendimas, kad serbas lieka „Fenerbahče“ ekipoje, bet ar ilgam - neaišku.

vis tik po pokalbio tarp trenerio ir ekipos prezidento Ali Kočo buvo

Po pralaimėjimų ir šios žinios, „Fenerbahče“ fanai socialiniuose tinkluose reikalauja Ž. Obradovičiaus galvos ir pokyčių. Didelė dauguma norėtų vietoje Ž. Obradovičiaus matyti Kauno „Žalgirio“ strategą Šarūną Jasikevičių.

„Mes norime Jasikevičiaus!“, - trumpai ir aiškiai „Twitter“ paskyroje pareiškė „Fenerbahce“ fanas Yagmuras.

„Jei Željko pasitrauks, turime kviestis Šarą. Gal ne dabar, bet vasarą - būtinai“, - reikalauja „Fenerbahče“ sirgalius.

„Šaras yra labai atsidavęs krepšiniui. Manau, kad Jasikevičius labai daug išmoko iš Željko Obradovičiaus. Jis tikrai bus kitas Obradovičius. Norėtumėme jį jau dabar matyti pas save“, – turkų fanas Mustafa rašė „Twitter“.

Apie permainas „Fenerbahče“ komandoje pradėjo šnekėti ir turkų spauda, kurie naująjį įpėdinį mato Š. Jasikevičių.

„Nuoširdžiai tikiu, kad Š. Jasikevičius turėtų būti kitas „Fenerbahče“ treneris, manau kad jis yra tai, ko šiuo metu reikia klubui. Aš nesakau, kad Šaras yra geresnis treneris už Željko, tačiau klubui šiuo metu labiau reikia širdies, o ne taktiškai mąstančių smegenų“, – teigė apžvalgininkai.

Primename, kad Šaras yra ne kartą patvirtinęs, kad yra patenkintas dirbdamas LKL čempionų komandoje. Apie tai skaitykite čia.

„Niekada nebuvau arti išvykimo. Aš nuolat kartoju, bet niekas manimi netiki: kodėl turėčiau palikti geriausią vietą? Nežinau, ar taip bus amžinai, bet tai nesvarbu. Aš myliu Kauną ir nenoriu išvykti. Man svarbiausia dirbti su teisingais žmonėmis“, - teigė Šaras.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama