Ar norėtumėte, kad L. Westermannas sugrįžtų žaisti į „Žalgirį“? (Apklausa)Turkijos krepšinio ažvalgininkas praneša, kad šį sezoną buksuojantis Stambulo „Fenerbahče“ klubas gruodžio mėnesį gali imtis permainų savo sudėtyje.Skelbiama, jog Željko Obradovičiaus vadovaujamas klubas gali atsisakyti Kauno „Žalgiryje“ žaidusio Leo Westermanno paslaugų.

Būtent vasarą prancūzas paliko LKL čempionų gretas ir persikėlė į Turkiją. Čia gynėjas su „Fenerbahče“ pasirašė dvejų metų kontraktą.

Šiuo metu gynėjas gydosi kojos traumą.

Verta paminėti, kad tas pats šaltinis teigia, kad L. Westermannas gali sugrįžti į Kauną. Pats žaidėjas turkų spaudai šios informacijos nekomentavo.

Tai būtų trečias prancūzo sugrįžimas į „Žalgirį“. Gynėjas į Kauną pirmąsyk atvyko 2016 metais, o po sezono persikėlė į Maskvos CSKA, tačiau ilgai ten neužsibuvo bei 2018 metais sugrįžo į „Žalgirį“.

L. Westermannas šį sezoną Eurolygoje aikštelėje vidutiniškai praleidžia po 7 minutes ir per jas pelno po 1 tašką, atkovoja po 1,8 kamuolio bei renka po -0,8 naudingumo balo.

„Fenerbahče“ klubas po dešimtojo Eurolygos turo savo sąskaitoje turi tik tris pergales ir rikiuojasi 14-17 vietose.

BasketZone.lt kviečia išsakyti savo nuomonę, ar norėtumėte, jog L. Westermannas sugrįžtų žaisti į „Žalgirį“?Primename, kad visai nesenai krepšininkas davė interviu Prancūzijos žiniasklaida. Čia L. Westermannas prisiminė apie žaidimą Kaune.

„Kauno „Žalgiris“ yra mano širdyje. Susidūrus su problemomis aš galėjau pasirinkti geriausią įmanomą sprendimą ir grįžti pas žmones, kurie žinojo mane ir suteikė laiko sugrįžimui po traumos. Buvau labai laimingas, kai sulaukiau jų pasiūlymo. Nesvajojau apie geresnį sugrįžimą.

Šarūno faktorius buvo labai svarbus. Net ir ne Kauno „Žalgiryje“, man visada bus svarbu su juo dirbti“, - teigė Leo.

Gynėjas gyrė savo buvusį trenerį Šarūną Jasikevičių, kuriame įžaidėjas mato potencialą tapti geriausiu Europoje.

„Esu tikras, kad jis taps geriausiu treneriu Europoje. Supratau tai nuo pirmojo sezono, kai pradėjau su juo dirbti. Nuo pasiruošimo sezonui matėme, kaip jis paėmė viską į savo rankas. Jis išsiskiria sugebėjimu parodyti savo žaidėjams, ką jie turi daryti.

Jis turi charizmą, asmenybę ir visa tai veda jį pirmyn. Jo kalbos prieš, per ir po rungtynių yra įspūdingos. Žiniasklaidoje jis tave gins, o į akis pasakys visą tiesą, tai yra pagarba. Šaras turi ir sarkazmo bei gebėjimo būti psichologu. Kartais kai kas gali tau nepatikti, bet jis žinos, kaip išspausti iš tavęs geriausią“, – sakė buvęs žalgirietis.

L. Westermannas papasakojo apie tai, kaip Šarui pranešė, kad jis iškeliauja į „Fenerbahče“.

„Jis žinojo apie mano išvykimą, o jo pirmieji jo pasakyti žodžiai buvo „Tu skambini man tik dabar? Aš esu prie 18-os (golfo) duobutės, manęs dabar nėra, skambink vėliau. Po to mes dar kartą susiskambinome ir jis mane pasveikino“, - teigė Leo.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama