Spaudos konferencijoje - linksmas Šaro ir V. Čeponio žodžių mūšis apie zoninę gynybą (VIDEO)Po tritaškių košmaro Berlyne atsigavęs Kauno „Žalgiris“ (12-0) reabilitavosi „Betsafe-LKL“ čempionate. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 100:82 (23:17, 19:23, 24:18, 34:24) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (7-5).Po mačo vykusioje spaudos konferencijoje Šaras nevengė pajuokauti su LKL komentatoriumi Vaidu Čeponiu, kuris pastarajam uždavė klausimą apie zoninę gynybą.

„Šįkart puolime atrodėme geriau, bet gynyboje rungtynės mums nepavyko visiškai. Iš „Neptūno“ 82 taškų galėjome nuimti 52 taškus pagal mūsų padarytas klaidas. Aišku, jų visada bus, bet tai yra nerealūs skaičiai ir tai yra neatleistina. Esame toli nuo to, kur norime būti. Pergalė vis dėlto tikrai nebloga ir prieš komandą, kuri demonstruoja labai gerą krepšinį pastaruoju metu“, - komentavo treneris.

Kuo galima paaiškinti tritaškių pataikymo skirtumą LKL ir Eurolygoje?

– Negaliu atsakyti šio klausimo.

- G. Masiulis „Neptūne“ demonstruoja solidų žaidimą. Ar pagal savo lygį jis tiktų jau į „Žalgirį“?

- Sunku pasakyti. Jis tiktų, bet komanda yra tam tikra dėlionė – žaidėjų mišinys. Šiai dienai jis yra idealioje situacijoje. Jis žaidžia Čempionų lygoje, gauna daug žaidimo laiko. Tikėsimės, kad taip ir toliau tobulės ir jo laikas ateis.

- K.C.Riversas ir Eurolygoje orientuosis tik į tritaškius?

- Kiekvienas žaidėjas turi būti agresyvus. Jis kiekvieną savo fazę, kiekvieną „pick-n-rollą“, kiekvieno išėjimo į aikštę metu turi bandyti aštrinti žaidimą, bandyti atakuoti. Viena komanda ginasi vienaip, tau duoda kažką, kita ginasi kitaip. Dar ir žaidžia dvi komandos, ne tik „Žalgiris“. Svarbiausia būti agresyviam. Vieną dieną išmes daugiau tritaškių, kitą – dvitaškių. Varžovas nėra kvailas, žino, kokio lygio metikas yra KC ir stengiasi jam to neduoti.

Po rimtesnių klausimų V. Čeponis nusprendė pajuokauti ir paklausė Jasikevičiaus, ar gynybą prieš gerai besiveržiantį žaidėją paskutinėmis atakos sekundėmis, kuomet jis atsiduria prieš aukštesnį žmogų, pusiau kraštuose stovintys žaidėjai atsitraukia nuo savo varžovų ir padeda aukštaūgiui apsiginti, galima vadinti pusiau zonine?

„Ne, negalima“, – atsakė Šaras, tačiau V.Čeponis nenusileido.

„Bet pusiau galima traktuoti? Tam tikri elementai..“, - komentavo Čeponis.

„Jūs iš LKL, jo? Kada nors reikėtų pastatyti kamerą iš priekio. Būtų žiūrovam dar smagiau, galvoju, ir krepšinio mylėtojams. Nes visas veiksmas vyksta čia, spaudos konferencijoje.

Nenori Vaidai sekmadienį jau namo važiuot?“, - juokavo Šaras.

„Ne, Kaune liksiu, galbūt važiuosiu pas Karolį. Gal tu pakviesi?“, - klausė V. Čeponis.

„Ne, tikrai, Vaidai, ne…“, – juokėsi strategas.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama