„B Tribūna“ apie konfliktą su jaunaisiais žalgiriečiais: „Zuikučiai „tepė slides“ net greičiau už jų sirgalius“Šetadienį įspūdingo sirgalių palaikymo sulaukęs Vilniaus „Perlo“ (8-9) klubas VIKINGLOTTO-NKL patyrė nesėkmę per pratęsimą. Principiniame stipriausių Lietuvos dublerių komandų derbyje „Perlas“ savo aikštėje 95:97 (23:24, 16:13, 17:28, 27:18, 12:14) nusileido Kauno „Žalgiriui-2“ (9-8).Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei Augustas Marčiulionis pataikė abi baudas, o tuomet dar smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą 95:95. Visgi tiksint paskutinėms sekundėms dvitaškiu pergalę „Žalgirio“ dubleriams išplėšė Justinas Ramanauskas.

Po jaunojo žalgiriečio šūvio triumfuojanti svečių komanda subėgo šalia aktyviausių Vilniaus ekipos „B Tribūnos“ fanų ir iškėlė rankas į viršų, o tai nepatiko aistruoliams, kurie šoko ant jaunųjų krepšininkų.

Laimė konflikto buvo išvengta. Jaunuosius žalgiriečius nuramino treneris Arvydas Gronskis, o sirgalius - apsauga ir „Ryto“ komandos vadovai.Po mačo „B Tribūna“ pateikė savo versiją, kas įvyko mačo pabaigoje.

„Pabaigoje - žalgiriečių provokacija prie mūsų sektoriaus, pabėgo zuikučiai labai greitai. Kiek žinoma „Žalgirio“ žaidėjai „tepė slides“ net greičiau už jų sirgalius...“, - rašė „B Tribūna“.

Kiek vėliau fanai pateikė ir išsamesnį komentarą.

„Jau išpūsta istorija. Na, tikrai ne šiaip sau ta krūvelė sukrito prieš pat mūsų sektorių. Dar susigalvojo pamojuot ir paprovokuot prieš pat triBūną. Haha, pažiūrėjus epizodus dabar tai galima sakyti, kad viskas baigėsi labai švelniai ir taikiai (bet ir gerai, banų nereikia). Gavosi pakankamai natūrali veiksmo – atoveiksmio situacija. Savo namuose švęsti prie savo triBūnos tikrai neleisime“, - teigė „B Tribūna“.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama