Prancūzų spauda: „Šaras turi prisiimti atsakomybę, nes kauniečių laukia visiškas fiasko“Ketvirtadienį Kauno „Žalgiriui“ pratęsus pralaimėjimų seriją Eurolygoje ir neatsilaikius prieš Berlyno ALBA, prancūzų portalas „sport.fr“ pasidalijo savo įžvalgomis apie šį mačą.„Dėl traumų stipriai kenčiantis Aito Garcia Renesesas sugebėjo iškovoti labai sunkią, tačiau ypač svarbią pergalę. Berlynas kauniečiams ir toliau lieka nepaimama tvirtovė – čia ALBA laimėjo visas keturias tarpusavio rungtynes. Pergalė – ir šviežias oro gurkšnis, leidžiantis komandai bent kiek atsiplėšti nuo Eurolygos turnyro lentelės dugno“, – teigė portalo apžvalgininkai.

„Sport.fr“ taip pat įvertino didžiausias šio sezono Eurolygos staigmenas. Pasak jų, „Žalgirio“ šį sezoną laukia visiškas fiasko.

„Šį sezoną Eurolygoje stebina dvi komandos. Tai buksuojantis Stambulo „Fenerbahce“ ir bedantis „Žalgiris“. Jei „Fenerbahce“ traumuoti žaidėjai sugrįš į aikštę ir spės susižaisti, Željko Obradovičiaus auklėtiniai turėtų suspėti įšokti į atkrintamųjų traukinį.

Deja, bet „Žalgiris“ trečią kartą stebuklo nebesukurs ir į Eurolygos ketvirtfinalį nepateks. Jie bus toli nuo šio etapo. Nepadės ir Šaras, kuris vasarą pasikvietė mažai patirties turinčių žaidėjų. Pridaryta daug klaidų komplektuojant sudėtį, nes Š. Jasikevičiaus žaidimo schemos visiškai neveikia. Šaras ir „Žalgirio“ vadovai turi prisiimti atsakomybę. Šįkart kauniečių laukia visiškas fiasko“, - prognozavo „Sport.fr“.

„Sport.fr“ spėja, kad favoritai triumfuoti Eurolygoje ir toliau išlieka Maskvos CSKA, Stambulo „Anadolu Efes“, „Barcelona“ bei Madrido „Real“ ekipos.

Primename, kad žalgiriečiais nebetiki ir Barselonos olimpiados prizininkas Sergejus Jovaiša, kuris iliuzijas apie atkrintamąsias varžybas siūlo pamiršti.

„Per daug varžovams atiduodame namie, pralaimėdami tiesioginiams konkurentams. Kompensuoti to išvykose nepavyks, todėl patekimas į ketvirtfinalį prilygtų stebuklui“, - kalbėjo S. Jovaiša.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama