Paieška


Apsilankyk!Reklama

Rusijos žiniasklaida: „Galimybės „Žalgiriui“ patekti į atkrintamąsias - miglotos“Kauno „Žalgiris“ (3-9) iki paskutinių dvikovos sekundžių Maskvoje kovėsi su vietos CSKA (8-4), bet galiausiai turėjo pripažinti dabartinių Eurolygos čempionų pranašumą po pratęsimo rezultatu 82:85.Po mačo Rusijos žiniasklaida negailėjo gražių žodžių saviškiams ir teigė, kad žalgiriečių šansai patekti į kitą etapą - migloti.

„CSKA atrodė blyškiai. Ši komanda gali būti kuo nori ir žaisti su kuo nori, bet vakar jie negavo to, ką turėjo gauti.

Jei prieš rungtynės nežinotume, kad CSKA yra ryškūs favoritai, tai pačių rungtynių metu to tikrai nė karto nebūtume supratę“, – rašė Sports.ru.

„Žalgirio“ reikalai labai blogi. Skaičiai lentelėje 3 ir 8 bei penkių pralaimėjimų serija prieš kelionę į Maskvą pasako viską. Lietuvos klubo vyriausias treneris Šarūnas Jasikevičius garsėja tuo, kad pasiekia gerus rezultatus su mažu biudžetu ir gana kuklia sudėtimi. Bet šį sezoną Šarui nepavyksta. Lietuvių galimybės patekti į atkrintamąsias varžybas jau dabar miglotos“, - praneša championat.com

„Viena komanda pasiekė pergalę, o kita, nepaisant šešto pralaimėjimo iš eilės, neatrodė bejėgiu sparingo partneriu“, – reziumavo sportbox.ru.

„Svarbiausias dabartinio CSKA bruožas – jis gali būti bet koks. „Žalgiris“ per pirmą ketvirtį leido šeimininkams įmesti tik 9 taškus ir tvirtai jautėsi net neturėdamas sudėtyje jokių ryškių asmenybių. Nežinant, kas buvo favoritai, buvo galima susipainioti“, - rašo „Sovetskij sport“.

Po šio pralaimėjimo Lietuvos čempionai lieka priešpaskutinėje Eurolygos turnyro vietoje.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama