Paieška


Apsilankyk!Reklama

„Žalgirio“ naujoko paieškos: kurį gynėją labiausiai norėtumėte matyti Kaune? (Apklausa) (VIDEO)Kauno „Žalgirio“ klubas dairosi pastiprinimo gynėjų grandyje ir planuoja įsigyti atakų organizatorių, skelbia 15min.lt.Kad žalgiriečiai planuoja stiprintis, BasketZone.lt rašė dar prieš savaitę. Apie tai skaitykite čia.

Skelbiama, jog „Žalgirio“ komandos akiratyje yra NBA žaidę krepšininkai ir tie žaidėjai, kurie nedalyvauja pagrindiniuose Europos turnyruose.

Tiesa, rinktoje žaidėjų pasirinkimas labai mažas, tad naujokų paieška gali užsitęsti.

BasketZone.lt išrinko potencialius kandidatus, kurie galėtų papildyti LKL čempionų gretas. Tai - Aaronas Jacksonas, Semajas Christonas, Leo Westermannas, Isaiah Whiteheade'as, Justinas Cobbsas, Lorenzo Brownas, Alex'as Hamiltonas, Nigelis Williamsas-Gossas ir Steve'as Vasturia.

Taip pat kviečiame išreikšti nuomonę, kurį gynėją labiausiai norėtumėte matyti Kaune?Primename, kad dėl traumos komandai mažiausiai iki kitų metų vasario nepadės Marius Grigonis. Žalgiriečių atakoms dabar vadovauja Lukas Lekavičius ir Thomas Walkupas. Gynėjų grandyje dar yra ir naujokas KC Riversas.

Primename, kad turkų spauda praneša, kad Stambulo „Fenerbahče“ klubas gruodžio mėnesį gali imtis permainų savo sudėtyje ir atsisakyti „Žalgiryje“ žaidusio Leo Westermanno paslaugų. Apie tai skaitykite čia.

Šiuo metu Š. Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygoje savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 9 pralaimėjimus bei rikiuojasi 17 vietoje. Tuo tarpu LKL čempionate laimėjo visus 13 susitikimų.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama