Paieška


Apsilankyk!Reklama

Prasidėjo prekyba bilietais į olimpinį atrankos turnyrą KaunePraėjusią savaitę startavusi išankstinė prekyba bilietais į olimpinės atrankos turnyrą, kurių pirmieji galėjo įsigyti LKF ir „Mes už Lietuvą" narysčių turėtojai bei „Žalgirio" abonementų savininkai, baigėsi.Penktadienį startuoja vieša prekyba bilietais į „Žalgirio" arenoje vyksiančią olimpinio kelialapio medžioklę. Bilietų kainos prasideda nuo 10 eurų, o viso turnyro abonementas kainuoja 99 eurus. Į antros turnyro dienos rungtynes Angola – Slovėnija ir Venesuela – Pietų Korėja, visi, net ir patys geriausi, bilietai – tik nuo 12,99 euro. Juos platina Bilietai.lt.

Dar neprasidėjus viešai bilietų prekybai jaučiamas didelis sirgalių iš Lenkijos ir Slovėnijos bei Baltijos šalių susidomėjimas, todėl verta savo vietą išsirinkti dabar.

Išskirtinis pasiūlymas už itin patrauklią kainą prisijungti prie aktyviausių Lietuvos rinktinės sirgalių tribūnos taip pat laukia LKF ir „Mes už Lietuvą" narysčių turėtojų.

Lietuvos rinktinė kovą dėl teisės kautis olimpinėse žaidynėse pradės birželio 23 d. dvikova su Venesuelos rinktine, o birželio 25 d. laukia akistata su Pietų Korėjos rinktine.

Birželio 27 d. vyks pusfinalių, o 28 d. – finalų diena. Kelialapį į olimpines žaidynes iškovos tik turnyre nugalėjusi rinktinė.

Rungtynių tvarkaraštis:

Birželio 23 d.: dvejos rungtynės (grupių etapas): Lenkija – Angola; Lietuva – Venesuela;

Birželio 24 d.: dvejos rungtynės (grupių etapas): Venesuela – Pietų Korėja; Angola – Slovėnija;

Birželio 25 d.: dvejos rungtynės (grupių etapas): Slovėnija – Lenkija; Pietų Korėja – Lietuva;

Birželio 27 d.: dvejos rungtynės (pusfinaliai);

Birželio 28 d.: vienerios rungtynės (finalas).


Krepsinionamai.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama