Rusijos krepšinį drebina lažybų skandalas: 7 minutes komandos imitavo žaidimą (VIDEO)

Rusijos krepšinio federacija ėmėsi griežtų sankcijų prieš galimai lažybose dalyvavusią Tulos „Arsenal“ komandą pašalino iš antrojo šalies krepšinio diviziono – Superlygos čempionato.

„Arsenal“ pasiekė pergalę namuose 82:65, tačiau paskutinius savo taškus pelnė, kai iki rungtynių pabaigos dar buvo likusios beveik 7 minutės. Tuomet rezultatas buvo 82:56.

Vieninteliai taškai per likusį laiko buvo netyčia nuo lentos pataikytas tritaškis.

Lygos vadovai nusprendė anuliuoti „Arsenal“ ir „Dinamo“ rezultatą bei įskaičiuoti abiem klubams techninius pralaimėjimus.

Vyriausiasis „Arsenal“ treneris Viktoras Uskovas buvo diskvalifikuotas dviem metams, o iki šio sezono pabaigos diskvalifikacijas užsidirbo trys Tulos klubo žaidėjai.

„Dinamo“ vyriausiasis treneris Aleksandras Sosninas diskvalifikuotas iki sezono pabaigos. Septyni Stavropolio klubo krepšininkai gavo įspėjimus.

Rusijos krepšinio federacijos prezidentas Andrejus Kirilenka iškart po gruodžio 7-ąją vykusių rungtynių pažadėjo ištirti esamą situaciją ir galiausiai nusprendė diskvalifikuoti Tulos klubą iš lygos.