Paieška


Apsilankyk!Reklama

Kvepia permainomis? „Ryto“ fanai sukūrė peticiją D. Adomaičiui, o R.Jarutis kritikavo legionierius (VIDEO)Šeštadienį Utenoje Vilniaus „Rytas“ po dramatiškos pabaigos nusileido Utenos „Juventus“ klubui 81:83 (25:24, 21:22, 15:19, 20:18).Po šio pralaimėjimo ištikimi „Ryto“ fanai suskubo sukurti peticiją bei ragina klubo vadovus atleisti komandos vyriausiąjį trenerį Dainių Adomaitį.

Peticija galite rasti ČIA

Tuo tarpu „Ryto“ ekipos direktorius Rolandas Jarutis sekmadienį viešėjo LKL „Norfos studijoje“ ir teigė, kad sostinės komandai koją veikiausiai pakišo psichologinės problemos.

„Manau, kad pralaimėjimui daugiausiai įtakos turėjo psichologinės problemos. „Juventus“ yra geras klubas su gera komplektacija ir su gana neblogu biudžetu. Vis dėlto šiandieninis „Rytas“ neturi turėti jokių sunkumų žaidžiant prieš „Juventus“. Vakarykštis LKL rezultatas daug ką nustebino. Tikrai nesureikšminčiau prarastos antrosios vietos ir laukia daug rungtynių, todėl viskas susistatys į savo vietas.

Kalbant apie legionierius. Mes turime tokią pačią problemą. Turime laukti, kada jie sužais, bet jeigu per kelis mėnesius nerodo rezultato, tikėtis kažko sudėtinga“, – sakė R.Jarutis.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama