Paieška


Apsilankyk!Reklama

Š. Jasikevičius: „Crvena Zvezda“ yra ant bangos (VIDEO)Kauno „Žalgiris“ pasitinka pirmąją šių metų Eurolygos dvigubą savaitę, per kurią abejas išvykos rungtynės žais išvykose. Trečiadienį žalgiriečiai rungtyniaus Belgrade su „Crvena Zvezda“, o penktadienį Atėnuose išbandys jėgas su Atėnų „Panathinaikos“.Atėnų komanda per 18 rungtynių laimėjo 10 kartų ir dalijasi 6–7 pozicijas, o Serbijos klubas su 9 laimėjimais žengia aštuntas. „Žalgiris“ turi 5 pergales, su kuriomis dalijasi 16–18 pozicijas.

Rytojaus varžovė „Crvena Zvezda“ laimėjo pastarąsias ketverias rungtynes, o per pastaruosius devynis mačus triumfavo septynis kartus.

Belgrado klubas sezoną pradėjo per devynis mačus laimėdamas dukart, o po per kitus devynis susitikimus rezultatas apsivertė – komanda laimėjo septynis mačus.

„Belgrado komanda yra labai fiziška, o namie žaidžia dar fiziškiau. Labai daug priklausanti nuo gynėjų, taip pat dabar pasistiprinusi Kevinu Punteriu ir Vladimiru Štimacu. Komanda ant bangos. Įprastai Belgrade būna sunku, ir dabar suprantame, kad bus sunku“, – prieš išvyką kalbėjo treneris Šarūnas Jasikevičius.

Serbijos komandos naujokas Kevinas K. Punteris per du mačus fiksuoja 16,5 taško ir 3,5 rezultatyvaus perdavimo statistiką, o V. Štimacas per 3 susitikimus renka po 13,3 taško ir 5 atkovotus kamuolius.

„Jie prideda daugiau rotacijos. Su Punteriu prisideda taškų, reikia jį sustabdyti. Štimacas duoda stiprumo po krepšiu, dar vienas variantas po krepšiu. Tikrai į komandą įsiliejo puikiai“, – apie varžovų naujokus sakė Šaras.

Iš pastarųjų septynių pergalių „Crvena Zvezda“ tik kartą laimėjo daugiau nei 10 taškų persvara, kai Miuncheno „Bayern“ buvo nušluota 30 taškų pranašumu. Kas leidžia tai daryti?

„Kažkiek paskutinėmis sekundėmis jie pataiko į krepšį. Atrodo, tos kūrybos nedaug, bet suranda būdų laimėti, o tai mūsų sporte yra svarbiausia“, – pabrėžė Š. Jasikevičius.

Rungtynėse Kaune „Crvenos Zvezdos“ krepšininkai įmetė tik 61 tašką, tačiau patys praleido 59 ir laimėjo susitikimą.

„Akcentuosime Billy Baroną, kaip ir visus. Jie su Lorenzo Brownu yra pagrindiniai taškų rinkėjai. Daug ką Kaune mes gynyboje atlikome gerai“, – teigė treneris.

Mačas Belgrade įvyks trečiadienį 20 val., o penktadienį dvikova Atėnuose – 21.30 val.
Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama