Paieška


Apsilankyk!Reklama

D. Adomaitis išskyrė turkų klubo agresyvumą (VIDEO)Europos taurės varžybų „Top 16“ etapo antrajame ture Vilniaus „Rytas“ trečiadienį Turkijoje kovos su Stambulo „Galatasaray“ komanda.Pirmajame G grupės ture „Rytas“ namie 86:91 pralaimėjo Kazanės „Uniks“, o „Galatasaray“ svečiuose 85:73 pranoko „Monaco“ krepšininkus.

Kalbėdamas apie laukiančią dvikovą su „Galatasaray“, vilniečių treneris Dainius Adomaitis daugiausia akcentavo jų atletiškumą.

„Tai yra labai atletiška komanda, kuri žaidžia agresyvų krepšinį, pradedant nuo gynybos. Pagrindinė užduotis bus kontroliuoti jų „lengvus“ taškus vengiant klaidų. Tai yra komanda, kurios atletiškumas ir daro įtaką rezultatui tiek gynyboje, tiek puolime. Svarbiausia nenusileisti jiems fiziškumu“, – teigė treneris.

Praėjusį savaitgalį LKL čempionate „Rytas“ Utenoje pralaimėjo „Juventus“ (81:83), bet dėl to D. Adomaitis neketina imtis permainų komandos žaidime.

„Nemanau, kad reikia kažką keisti. Tiesiog reikia susitelkti į kelis dalykus, kuriuos turime padaryti gerai. Pirmiausia netenkina žaidimas ir fiksuojami skaičiai gynyboje. Kalbame apie kelias situacijas ir tie skaičiai turi būti mažesni“, – tvirtino D. Adomaitis.

Rungtynės su Stambulo „Galatasaray“ vyks trečiadienį 19 val.Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama