J.Česnavičius: "Praėjęs sezonas buvo geriausias"

29 metų 212 cm ūgio Justas Česnavičius savo karjerą pradėjo gimtojo Kauno „LKKI-Atleto“ komandoje. Vėliau žaidėjas tapo Vilniaus „Sakalų“ klubo nariu. Krepšininkas taip pat žaidė už Šiaulių „Šiauliai“ ir Marijampolės „Sūduva“ klubus.

Legionieriaus karjerą vidurio puolėjas pradėjo Rusijoje, vėliau kėlėsi į Latviją, Ispaniją, o praėjusį sezoną Lietuvis praleido Ukrainoje, kur žaidė „DneproAzot" komandoje, tačiau dėl patirtos traumos buvo atleistas. Dabar žaidėjas tvirtina, jog yra laisvasis agentas ir ruošiasi ateinančiam sezonui.


BasketZone.lt korespondentui pavyko pakalbinti J.Česnavičių:

- Praėjusiame sezone žaidėte Dnepropetrovsko "Azot" ekipoje, kodėl palikote ją ?

- Vidury sezono gavau traumą ir “Azot” komanda nutraukė sutartį.

- Kaip vertinate savo pasirodymą praėjusiame sezone?

- Man tai buvo vienas iš geriausių sezonų, apie 16 taškų vidurkis per rungtynes iki traumos, po kurios vidurkis sumažėjo iki 11,3 taškų (dar 2 mėnesius žaidžiau, bet Ukrainos daktarai nesugebėjo nustatyti traumos ).

- Per savo karjerą žaidėte Rusijoje, Latvijoje ir Ukrainoje, kuri šalis patiko labiausiai?

- Latvijoje žaisdamas jaučiausi kaip namie, BBL lyga, Lietuviškos komandos, o Rusija ir Ukraina buvo savotiška egzotika, lyg su laiko mašina nusikeltum dešimtmečiu atgal į praeitį. O labiausiai patiko 2007-2008 metų sezonas Ispanijoje – daug, daug saulės ir nėra Lietuviškos žiemos.

- Gal jau žinote kur rungtyniausite ateinančiame sezone?
- Dar ne.

- Ar susilaukiate Lietuviškų klubų kvietimų?
- Kol kas iš Lietuviškų klubų jokių pasiūlymų nesulaukiau.

- Ar stebite Lietuvos rinktinės žaidimą? Kokie įspūdžiai?

- Žinoma stebiu. Iki rungtynių su Ispanijos rinktinėje atrodė viskas labai gražu, bet paskutinis susitikimas parodė, kad dar yra ką veikti iki čempionato pradžios.

- Kaip šiuo metu leidžiate vasarą, ar sportuojate?

- Baigiantis vasarai ir artėjant naujam sezonui, pasiruošimas jam vis užima daugiau laiko. Rugpjūtį pradėjau sportuoti du kartus per dieną ir kadangi pats sau bosas - tai leidžiu ir kelioms dienom išvykti į gamtą prie vandens, pažvejoti ar šiaip sode pavasaroti.

- Kokia Jūsų kaip krepšininko svajonė?

- Nesakysiu, nes po to neišsipildys.

 

Vitalijus Danilovas | BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama