M.Lukauskis: „Į Kauną atvykome laimėti“

Antradienio pavakarę užsakomuoju reisu į Kauno Karmėlavos oro uostą atskrido būsimieji „Žalgirio“ varžovai pirmosiose Eurolygos rungtynėse – Vilerbano ASVEL krepšininkai. Iš šiltos Prancūzijos atkeliavusius svečius pasitiko rudeniški orai, tačiau varžovai buvo pasiruošę atlaikyti šį lietuvišką išbandymą.

ASVEL komandos oro uoste lūkuriavo tik „Žalgirio“ klubo atstovas ir negausus būrelis žurnalistų. Prancūzai į šalia oro uosto pastato stovėjusį autobusą žengė tyliai, be emocijų veiduose. Dėmesio sulaukė tik buvęs „Lietuvos ryto“ žaidėjas Mindaugas Lukauskis. Duodamas interviu 30 metu 198 cm ūgio puolėjas pripažino, kad trečiadienį komandos laukia sunki kova.

- Su kokiomis mintimis atvykstate į Kauną, kur trečiadienį Eurolygos rungtynėse susigrumsite su Kauno „Žalgiriu“?

- Nuotaikos geros, gera komanda. Džiugu vėl grįžti namo, į mylimą Halę.

- Kokių rungtynių galime laukti? Kaip vertinate „Žalgirį“ šį sezoną?

- Gerai vertinu tai, ką jie parodė sezono pradžioje – laimėjo pirmą titulą. Komanda neblogai sukomplektuota, visos pozicijos turi stiprius žaidėjus. Pajėgus ne tik starto penketas, bet ir atsarginiai žaidėjai. Manau, kad rungtynės bus kietos ir įdomios, o kas nugalės - pamatysime rytoj.

- Kokios ASVEL komandos stipriosios pusės?

- Tai mes rytoj ir pamatysime.

- Ar pasidalinote savo patirtimi? Juk žaidėte Lietuvoje, pažįstate „Žalgirį“, jo žaidimą.

- Klausė treneriai, žaidėjams taip pat kai ką pasakiau. Tačiau nemanau, kad tai pagrindinis aspektas. Komanda supranta, kur atvažiavo, kas čia per krepšinis - žaidėjai nusiteikę rimtai kovai.

- Ar jums šios rungtynės su Lietuvos klubu, o ypač su „Žalgiriu“, bus kuo nors išskirtinės?

- Ne, tai bus eilinės rungtynės. Tik šį kartą tenka žaisti prieš Lietuvą. Anksčiau būdavo „Lietuvos rytas“ prieš „Žalgirį“. Toks darbas, nieko nepadarysi.

- Ar klubo vadovai jums skirs laiko pasimatyti su šeima, artimaisiais ?

- Net nežinau, šiandien numatomos treniruotė. Manau rytoj pasimatysiu su tėvais. Iškart po varžybų iškart išskrendame, penktadienį žaisime rungtynes Prancūzijoje. Todėl čia neužsibūsime, skrisime atgal.

- Jums ASVEL yra pirmoji užsienio komanda. Ką galėtumėte pasakyti apie sąlygas, kurias suteikė klubas?

- Kažko išskirtinio pas juos nėra. Sudarytos visos sąlygos gyventi, esame aprūpinti būstu, automobiliu, miestas gražus. Sudarytos visos sąlygos sportuoti, ko daugiau reikia?

 

Šaltinis: lrytas.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama