T. Pačėsas spėja suktis tarp sporto ir politikosVilniaus "Lietuvos ryto" vyr. treneris Tomas Pačėsas darbą klube derina su pareigomis Alytaus miesto taryboje.

Į gimtojo miesto miesto tarybą 44-erių T.Pačėsas išrinktas praėjusių metų pavasarį kaip visuomeninio judėjimo "Už Alytų" narys.

Kodėl pasukote į politiką?
Todėl, kad negalime to išbraukti iš savo gyvenimo. Dažnai girdime: „Ten nieko nepakeisi“, „Ten susirinkusi šutvė žmonių“ ir pan. Bet norint ką nors keisti reikia patiems aktyviai dalyvauti procese. Tai ir bandome daryti. Žmonės yra pavargę dėl to, kad biudžeto lėšos naudojamos neskaidriai, tai reikia palaipsniui išgyvendinti iš mūsų visuomenės. Niekada nežinai, kaip gyvenimas pasisuks ir koks naujas iššūkis laukia.

Kaip pavyksta trenerio pareigas suderinti su darbu miesto taryboje?
Nesunkiai – turiu protingą patarėją, ji man daug padeda. Vienas tarybos posėdis per mėnesį ir dalyvavimas komiteto posėdyje kartą per savaitę man daug laiko neatima.

Miesto taryboje dirbate be atlyginimo?
Vienas verslininkas parodė tokį pavyzdį – atėjo ne pinigų užsidirbti, o tikrai ką nors nuveikti miestelėnų labui. Dabar dirbu „Lietuvos ryte“, anksčiau kitose darbovietėse – užsidirbu. O atlyginimą už posėdį ar išlaidas kanceliarinėms prekėms galima skirti tam, kam labiau reikia.

Rudenį – rinkimai į Seimą. Gal galvojate apie rimtesnę politiko karjerą?
Reikės pasitarti su komandos vadovais, ar nieko prieš bus, jei kandidatuočiau į Seimą (šypsosi).

Bet tokių minčių turite?
Nežinau (juokiasi). Mano gyvenime daug kas vyksta spontaniškai. Kol kas koncentruojuosi į krepšinį.

altLina Daugėlaitė | Sportas.info

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama