Reklaminis skydelis

Sh.Jacksonas: apie pirmąją patirtį Lietuvoje, tikslus ir skaudžią vaikystės istorijąŠakių „Vyčio" komanda praėjusią savaitę sulaukė naujoko – De'Aundre Smithą pakeitė Sheltonas Jacksonas, praėjusį sezoną praleidęs Vokietijoje.

Gynėjas jau spėjo debiutuoti Šakiuose ir pasižymėjo svarbiais metimais, nors pradžia lengva ir nebuvo. Per du pirmuosius susitikimus jis spėjo įmesti viso 8 taškus, atkovoti 10 kamuolių ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Iš Čikagos kilęs amerikietis papasakojo savo vaikystės istoriją ir priežastis, kodėl jis pasuko krepšinio link. Sh.Jacksonas taip pat pasidalino pirmaisiais įspūdžiais iš Lietuvos ir būsimais tikslais šiam sezonui.

Kodėl nusprendėte atvykti žaisti į „Vytį"?
– Pasikalbėjau su treneriu, kuris papasakojo apie komandos planus. Man patiko ekipos tikslai ir nusprendžiau atvykti į „Vytį". NKL yra gera lyga, kurioje tikiuosi pritapti.

Koks buvo pirmas dalykas, nutikęs jums atskridus į Lietuvą?
– Oro uoste prie manęs pribėgo moteris, kuri klausė: ar tu krepšininkas? Pasakiau: taip, žaisiu „Vytyje". Ir ji sakė: o, „Vytyje", kaip šaunu. Tokia mano pirmoji lietuviška patirtis (Šypsosi). Pastebėjau, kad žmonės žino šią komandą ir ją palaiko.

Kokį įspūdį jums kol kas paliko Lietuva?
– Dar nespėjau daug ko pamatyti, bet kol kas įspūdžiai geri. Buvau gerame restorane, valgiau skanią žuvį (Juokiasi). Man patinka komanda, treneriai – viskas, kas manęs laukia čia.

Papasakokite, iš kur esate kilęs?
– Esu iš Čikagos, augau aukštutinėje miesto dalyje, kuri buvo pavojinga. Augau be tėvo, tik su motina. Stengiausi žaisti krepšinį ir iš visų pavojų galiausiai ištrūkau. Mano draugas Jeremiah Moore'as, amžiną jam atilsį, buvo krepšininkas. Jis buvo mažytis ir lieknas, o aš tuo metu buvau aukštesnis. Jis vertė mane treniruotis, žaisi krepšinį ir Jeremiah yra priežastis, kodėl pradėjau žaisti krepšinį.

Ko tikitės iš šio sezono?
– Kiek kalbėjausi su treneriu, jis turi aukščiausius tikslus ir nori laimėti lygą. Tikiuosi, kad tai įgyvendinsime. Visi nori nugalėti ir viliuosi, jog padėsiu komandai tai pasiekti.

alt


NKLyga.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama