E.Jezukevičius: apie lenko etiketę, sušalusį legionierių ir simpatijas R.WestbrookuiNe itin sėkmingai sezoną pradėjusi Šakių „Vyčio" komanda dabar jau puikiai žino pergalių skonį ir kopia aukštyn turnyrinėje lentelėje.

Traumą patyrus Rokui Čepanoniui ir atsivėrus spragoms priekinėje linijoje, jas kamšyti tenka Edvinui Jezukevičiui. Kovingas aukštaūgis stipriai prisideda prie to, kad Šakių komanda judėtų pirmyn.

Per 27 minutes jis renka po 11,6 taško, atkovoja po 6,4 kamuolio ir atlieka po 1,4 rezultatyvaus perdavimo. Vis tik E.Jezukevičius savo žaidimą vertina kritiškai: „Galiu geriau. Ne tik galiu, bet ir turiu žaisti geriau."

„Vyčio" komandai sezono pradžia buvo gana permaininga – po nesėkmingos pradžios dabar seka pergalės. Kas tai lėmė?

– Manau, kad visi susijungėme į darnią komandą, tai anksčiau ar vėliau turėjo nutikti. Taip pat daug kalbamės, žiūrime vaizdo medžiagą – viskas susidėjo. Situacija šiek tiek susitvarkė, tačiau mums dar trūksta žmonių. Per pirmąsias savaitgalio rungtynes viskas būna normaliai, bet antrose ima jaustis nuovargis. Bet žaidi ir viskas, nėra kur dėtis. Treneriai stengiasi daryti viską, kas įmanoma, kad pavargtume kuo mažiau, treniruotėse pamažina krūvių, o ir tenka vartoti papildų – kaip ir visiems.

Ekipai labiausiai trūksta aukštaūgių. Ar dėl to jaučiate didesnę atsakomybę, kritusią ant savo pečių?

– Apie tai negalvoju, žaidžiu ir viskas. Atlieku savo darbą bet kokiu atveju. Aišku, man tenka atlikti daugiau darbo, pastoviai bėgioti, gaunu daugiau nuovargio. Bet nieko nepadarysi. Gal ateityje komandoje atsiras naujų žmonių.

Šakių komanda šį sezoną yra gana nauja – senbūvių ekipoje vos keli. Kaip pavyko įsilieti į kolektyvą?

– Buvau priimtas kaip lenkas iš Vilniaus (Juokiasi). Šiaip viskas gerai, draugiškai visi patraukia per dantį, esame susibendravę. Kolektyvą turime draugišką ir darnų.

Naujausias „Vyčio" komandos narys – legionierius Sheltonas Jacksonas. Kaip jį priėmėte į ekipą?

– Draugiškai, viskas su juo gerai, kalbamės, padedame. Jis jau skundžiasi šalčiu, bet sakiau, kad palauktų, kol bus minus 20. Kai tai išgirdo, išsižiojo (Juokiasi).

Ar su komandos bičiuliais dažnai kartu pramogaujate, kuomet baigiasi treniruotės ir rungtynės?

– Kartais po rungtynių nuvažiuojame kartu pasisėdėti. O šiaip, kai kasdien matomės po 4–5 valandas, nežinau, ar dar pramogų reikia (Juokiasi).

Kokį įspūdį palieka Šakių sirgaliai?

– Tik teigiamą. Šiuo metu jaučiamės labai palaikomi, ypač kuomet viename susitikime teisėjų darbas atrodė įdomiai, sirgaliai mus labai palaikė.

Kaip jūs pats asmeniškai vertinate savo sezoną?

– Kol kas nelabai gerai. Galiu žaisti ir geriau. Ne tik galiu, o ir reikia tai daryti. Esu pakankamai savikritiškas: kai sumesiu visus metimus ir atkovosiu visus kamuolius, tada bus gerai.

Kuris aukštaūgis iš visų, su kuriais šiemet teko susidurti, jums pasirodė rimčiausias oponentas?

– Viktoras Chodosovskis. Jis plačių pečių, sveria nemažai, yra tvirtas vyras.

Kurį krepšininką įvardintumėte kaip savo mėgstamiausią ir vieną iš autoritetų?

– Mane šį sezoną stebina Russellas Westbrookas, kuris nuolat renka trigubus dublius.

alt


BcVytis.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama