O. Olisevičius – apie trečius metus Pasvalyje ir lažybas iš indų plovimo (Video)Vienam Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ lyderiui Osvaldui Olisevičiui paskutinės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybių rungtynės su Klaipėdos „Neptūno“ komanda įsimins ilgam.

Beveik aidint sirenai 23-ejų puolėjas smeigė tritaškį į varžovų krepšį ir lėmė antrąją pasvaliečių pergalę šį sezoną prieš LKL vicečempionus.

„Pirmą kartą karjeroje pataikiau pergalingą metimą“, – oficialiai „Pieno žvaigždžių“ svetainei „bcpienozvaigzdes.lt“ sakė O.Olisevičius.

Po blankesnio praėjusio sezono vilnietis dabar yra vienas kertinių „Pieno žvaigždžių“ krepšininkų. Ženkliai asmeninius statistinius rodiklius pagerinęs O.Olisevičius pagal rezultatyvumą ir naudingumą nusileidžia tik legionieriui Derrickui Low.

„Būna rungtynes pradedu ir nuo suolo, būna ir žaidžiu startiniame penkete. Jaučiuosi gerai, svarbiausia, jog duoda žaisti, treneris pasitiki ir man to užtenka“, – teigė dvimetrinis atletas.

O.Olisevičius šį sezoną LKL pirmenybėse vidutiniškai aikštėje praleidžia po 25 minutes, pelno po 12,7 taško, atkovoja po 4,9 kamuolio, atlieka po 2,4 rezultatyvaus perdavimo ir renka po 14 naudingumo balų.

Apie trečiąjį sezoną „Pieno žvaigždžių“ gretose, trenerių skirtumus ir indų plovimą aukštaūgis plačiau papasakojo oficialiai klubo svetainei „bcpienozvaigzdes.lt“.

Kaip galėtumėte palyginti visus tris sezonus?
– Pirmais metais, kada atvykau į aukščiausią lygą, buvo kažkas vau. Vis tiek pirmi metai, debiutuoju LKL. Buvo jaudulys ir nesitikėjau, kad gausiu tiek daug žaisti. Žaisdavau, atrodo, po 25 minutes, treneris pasitikėjo, viskas gerai. Buvo geras sezonas. Antrais metais buvau atsarginis žaidėjas, į aikštelę eidavau nuo suolo, leisdavau pagrindiniams krepšininkams pailsėti. Asmeniškai, tas sezonas buvo tikrai nekoks. Šie metai man yra paskutiniai Pasvalyje, kol kas viskas gerai.

Tarpsezoniu pasikeitė vyriausieji treneriai. Kokie yra esminiai skirtumai tarp Manto Šerniaus ir Ramūno Cvirkos sistemų?
– Man asmeniškai daugiau laisvės yra pas trenerį R.Cvirką, nes jis duoda žaisti, pasitiki manimi, o pas M.Šernių, kada buvau dar jaunas žaidėjas, jeigu pramesdavau porą metimų, iš karto treneris žiūriu nuo suolo jau keičia mane. Tada turėjau jauno žaidėjo rolę, bet šiais metais gaunu žaisti, tad pas R.Cvirką man labiau patinka.

Kaip elgiatės po skaudžių pralaimėjimų?
– Būna, jog pasižiūriu vaizdo medžiagą. Aišku, kai būni aikštelėje, atrodo viską padarai gerai, bet pasižiūri vaizdo medžiagą, pakartojimus ir pamatai, kiek daug klaidų padarai. Būnu nusiminęs, bet čia yra krepšinis, mūsų duona, tai mes turime kuo greičiau pamiršti rungtynes ir kuo greičiau susikaupti kitoms.

Ką veikiate laisvalaikiu?
– Laisvalaikiu nieko, sėdime namuose, žiūrime televizorių, serialus, miegame. Pasvalyje nėra daug ką veikti. Tai būna, jog nuvažiuojame į Panevėžį, pažiūrime kokį filmą. Būna nuvažiuojame į Biržus pasivaikščioti. Po treniruočių grįžtame, pavalgome, pažiūrime serialą ir ilsimės. Laisvomis dienomis stengiuosi važiuoti namo į Vilnių.

Kokiomis sporto šakomis dar domitės?
– Truputį seku tenisą, patinka jį žiūrėti. Žiūrime futbolą, krepšinį, čia kas be ko, šiaip domiuosi beveik visomis sporto šakomis. Stengiuosi pasižiūrėti ir sužinoti, kas dominuoja atitinkamoje sporto šakoje, kas nelabai.

Koks pats esate sporto fanas?
– Šiaip esu ramus fanas, bet jeigu susilažini su kokiais komandos draugais iš pietų, kas laimės, kas pirmas įvartį įmuš, tada jo, būna, pradedi šaukti, rėkti, apima emocijos. Dažniausiai lažinamės su Justu Tamuliu, nes esame kambariokai. Lažinomės iš to, kas indus išplaus vakare. Šiais metais tikrai buvo porą kartų, kada pralaimėjau lažybas.

Atsimenu žiūrėjome Eurolygą, buvome susilažinę ir pralaimėjo mano komanda, o jis sakė, kad laimės kita ir teko plauti. Pas mus kartu gyvena J.Tamulio draugė, tai ji gamina mums valgyti, o po to sako „nu vyrai, kas plaunat indus“. Mes arba išsivaskiname (žaidimas „popierius, žirklės, akmuo, – aut. past.), arba susilažiname.

Pats negaminate valgyti?
– Jeigu gyvenčiau vienas, nebūtų moters mūsų namuose, tai gaminčiau. Bet dabar, kai yra moteris, kam gaminti, padaro valgyti.

Ar būna komandinių susibūrimų?
– Turime Derricką Low, kuris dažniausiai mums daro vakarienes, tai susirenkame visi pas jį, pasisėdėti komandiškai, draugiškai. Pašnekame apie rungtynes, pasijuokiame iš visko, skaniai pavalgome. Jis gamina visokį havajietišką maistą, tai skanu paragauti vis kitokį maistą. Būna kartais, kad D.Low nekviečia mūsų, bet sakome „Derrickai, šiandien visi renkamės pas tave“, na ir turi gaminti.alt
BcPienoZvaigzdes.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama