Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

A. Gudaitis – apie būtinybę įveikti „Žalgirį“ ir aštrias R. Kurtinaičio replikas (M. Kalnietis permainų tikisi gruodį) (VIDEO)Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt bei Zalgiris.lt

Mantas Kalnietis padėjo Artūrui Gudaičiui įsikurti Milane ir parodė geriausius madų sostinės restoranus. Simone Pianigiani pasirūpino, kad 24-erių naujokas jaukiai jaustųsi aikštėje, nepaisant riboto žaidimo laiko. Bet tiesiai atsakyti į Krepšinis.lt klausimą, ar Italijoje yra laimingesnis nei Vilniuje, vidurio puolėjas vis dėlto nesiryžo.

Anot A. Gudaičio, ketvirtadienio dvikova su kauniečiais bus žūtbūtinis mūšis. Nepaisant to, jog už lango dar tik įsibėgėja lapkritis.

„Natūralu, kad sezono pradžioje smarkiai pasikeitusios komandos stringa. Kita vertus, abiem klubams tvarkaraštis buvo sunkus. Manau, nei mes, nei jie dar neparodėme, ką galime. Tad ketvirtadienio mačas bus labai svarbus dėl padėties turnyro lentelėje. Norint kovoti dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas, reikia būtinai laimėti“, – įsitikinęs vidurio puolėjas.

Jums įsilieti į Milano komandos gretas, atrodo, visai nebuvo sudėtinga?

– Tiesiog pavyko suprasti, ko treneris iš manęs nori – kovos, agresyvumo. Aišku, mes dar labai stringame kai kuriose gynybos situacijose. Kalbant apie puolimą, daugelis varžovų akcentuoja Andrew Goudelocko ir Jordano Theodore'o stabdymą, todėl mums, aukštiems, daug lengviau susikurti progų.

Milane jaučiatės laimingesnis nei Vilniuje, iš kurio vasarą atkakliai bandėte ištrūkti?

– Per daug sunku atsakyti į tokį klausimą. Norėjau išvažiuoti, pabandyti legionieriaus duonos. Norėjau naujo iššūkio, jį gavau ir esu tuo patenkintas. Dabar nėra jokių pašalinių minčių, tik krepšinis. Žaidžiu ir mėgaujuosi.

Išvykdamas prognozavote, kad „Lietuvos rytui“ sezonas prasidės taip sunkiai ir banguotai?

– Aš nieko neprognozavau. Palaikau visas savo šalies komandas, dalyvaujančias Europos taurių turnyruose. Bet nebe mano reikalas kalbėti, kaip ir kas dabar ten vyksta.

– „Rediką galima atvesti į teismo salę, bet Gudaičio į treniruotę – ne“. Girdėta frazė?

– Girdėta, nusišypsojau išgirdęs. Treneris R. Kurtinaitis mėgsta pajuokauti, pasakyti kažką panašaus, todėl labai neėmiau į galvą.Tuo tarpu „AX Armani“ įžaidėjas Mantas Kalnietis nterviu metu dalinosi savo įspūdžiais apie šio sezono žalgiriečių pasirodymą Eurolygoje, kalbėjo apie savo komandos žaidimą bei kitus dalykus.

„Nieko naujo nepasakysiu, „Žalgiris“ surinko naują sudėtį, tad dar reikia laiko. Kaip ir visoms naujoms komandoms. Matėme, kaip kad po paskutinių rungtynių sakė patys žalgiriečiai, yra padarytas didelis progresas. „Žalgiris“ pasiekė pergalę išvykos rungtynėse Barselonoje, tad matosi, kad žalgiriečiai eina teisinga linkme. Tik trūksta šiek tiek laiko, bet jau dabar „Žalgiris“ yra stipri ir pavojinga komanda“, – teigė buvęs žalgirietis.

Milano klubas sezoną pradėjo tik viena pergale per penkerias pirmąsias Eurolygos rungtynes. Nors praėjusiame sezone Milano klubas liko turnyro lentelės apačioje, dėl šių pastarųjų rungtynių serijos italų klubo žaidėjai ir trenerių štabas, anot M.Kalniečio, pavojaus varpais dar tikrai neskambina.

„Nesinori teisintis, kad turėjome sudėtingą tvarkaraštį. Žaidėme pirmas trejas rungtynes su praėjusio sezono Eurolygos finalo ketverto dalyvėmis. Turėjome neblogas rungtynes, nors ir pralaimėjome. Sakyčiau, jei ne pastarasis pralaimėjimas „Maccabi“, kuomet sužaidėme prasčiausias rungtynes sezone, kol kas yra viskas labai neblogai. Nėra jokios panikos. Palyginus su praėjusiu sezonu viskas yra ramiau. Kadangi dirbame neblogai, viskas atrodo užtikrinčiau, tad turi ateiti ir tos pergalės“, – kalbėjo gynėjas.

Šio sezono Milano klubo gynėjų grandis su M.Kalniečiu priešakyje atrodo itin pavojinga. Be lietuvio komandoje yra taiklią rankelę turintis latvis Dairis Bertans, amerikietis Jordanas Theodore‘as bei kol kas rezultatyviausiai ekipos gretose žaidžiantis Andrew Goudelockas. M.Kalniečio teigimu, pajėgi gynėjų linija pakeitė ir komandos žaidimo braižą.

„Yra aišku improvizacijos mūsų žaidime, nes turime individualiai stiprių žaidėjų, kurie atakas užbaigia vienas prieš vieną. A.Goudelockas dažnai atakas užbaigia vienas prieš vieną. Palyginus su praėjusiais metais, vyrauja žaidimas du prieš du ir nėra tiek daug centravimo. Viskas prasideda nuo gynėjų ir situacijų vienas prieš vieną“, – tvirtino M.Kalnietis.

Kauno „Žalgirio“ rungtynės su Milano „AX Armani“ komanda prasidės ketvirtadienį 21.45 val. Lietuvos laiku.Visą straipsnį skaitykite čia

altaltMindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt bei Zalgiris.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis