Paieška


Apsilankyk!Reklama

NKL siautėjusiam J.Riley prancūzai mokės daugiau nei 10 kartų didesnę algąTik labai retas krepšininkas gali pasididžiuoti tokiu karjeros šuoliu kaip buvęs Palangos „Kuršių" krepšinio komandos lyderis Jalenas Riley – kitą sezoną jis žais Prancūzijos aukščiausioje lygoje, Šolė „Basket" klube. Praėjusį sezoną mielai su „Palangos tiltu" bendravęs 26 metų amerikietis, sutiko atsakyti į PT klausimus ir baigęs treniruotę Šolė klube.Kaip tau sekasi naujojoje darbovietėje?

– Ačiū, gerai. Jau beveik savaitę čia treniruojuosi. Tik gera galiu pasakyti apie naują komandą, žaidėjus ir sąlygas. Dauguma žaidėjų čia – apie 25 metų amžiaus.

O Palangos nė kiek nepasiilgai?

– Mano prisiminimai apie Palangą – tik labai geri. Man labai smagu, kad galėjau visą sezoną žaisti už Palangos klubą ir galėjau jam padėti įgyvendinti savo tikslus – pakliūti į geriausiųjų lygos komandų ketvertuką.

Ar „Kuršių" savininkai bandė tave įkalbinti pasilikti Palangoje?

– Išties, sezono pabaigoje aš turėjau keletą pokalbių su klubo vadovais – jie norėjo, kad aš ir toliau rungtyniaučiau Palangoje. Bet mano žinutė buvo aiški – judėti į priekį su savo karjera.

Žinau, kad negali kalbėti apie kontrakto su „Basket" detales, bet pasiteirausiu: kiek geresnis jis yra, nei tas, kurį turėjai su Palangos klubu?

– Teisingai pastebite: negaliu kalbėti apie detales. Pasakysiu tik tiek: čia jis – žymiai geresnis. Nenuostabu: nes Lietuvos antroji krepšinio lyga – nors ji išties yra labai gera – negali labai konkuruoti su aukščiausia Prancūzijos lyga.Paklausiu kitaip: ar tavo alga su prancūzų klubu bus nors dešimt kartų didesnė nei ta, kurią gavai Palangos „Kuršiuose"? (PT žiniomis, Jaleno alga „Kuršiuose" buvo apie 1 tūkstantį eurų per mėnes)

– Taip, be jokių abejonių, ji bus tiek, ir net daugiau, didesnė čia.

Ko pasiilgsi iš Palangos?

– Patikėkite, daug ko. Tos nuostabios atmosferos, puikios klubo organizacijos ir, žinoma, jūros. Labai tikiuosi, kad Palangos klubas gerai pasirodys ir naujajame sezone.

Kas tau pasiūlė kontraktą Šolė klube?

– Sakyčiau, buvo kombinacija dalykų: ir Šolė klubas manimi domėjosi, ir mano agentas man ieškojo geresnio kontrakto.

Ar norėtumei vėl kada nors žaisti Lietuvoje?

– Žinoma, Lietuva – krepšinio šalis. Gal mano kelias su naujuoju klubu taip pat atves į Lietuvą? Pažiūrėkime.

Linas Jegelevičius | „Palangos tiltas“ (Alfa.lt)

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama