Reklaminis skydelis

A. Guoga: „Lietuvos ryto“ skolos – 3 mln. eurų (NBA žaidėjas nori remti klubą)DELFI.lt ir Krepsinis.lt bei BasketZone.lt

Svariausią žodį Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio ekipos vadovybėje įgavęs Antanas Guoga viešai garantavo, kad susidarę klubo įsiskolinimai bus padengti. Anot verslininko, skolos šiuo metu siekia 3 mln. eurų. Tiesa, pats A. Guoga klubo finansinės padėties įvertinti dar nespėjo – tokius skaičius naujam dalininkui pateikė ligšiolinis „Lietuvos ryto“ prezidentas Gedvydas Vainauskas.

Pirmadienį Krepšinis.lt paskelbė apie permainas bronzinių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) prizininkų stovykloje – A. Guoga perėmė dalininkų teises iš advokato Sigito Židonio ir klubo darbuotojo Remigijaus Kazilionio.

Pokyčius Europos parlamento narys pakomentavo LRT laidoje „Dėmesio centre“.

„Kas nori būti dalininku, gali kreiptis. Jau kreipėsi labai garbingų žmonių, įskaitant net NBA žaidėjus. Mūsų vadyba bus labai atvira“, – žadėjo buvęs profesionalus pokerio žaidėjas.

Jis taip pat išreiškė ketinimą likviduoti klubo skolų uodegą, dėl kurios gegužės pabaigoje nebe pirmą kartą buvo areštuota „Lietuvos ryto“ arena.

„Mano pozicija – sumokėti visiems kreditoriams visas skolas iki paskutinio cento. Garantuoju, kad mes išmokėsime jas visas“, – į krūtinę mušėsi verslininkas.

A. Guoga taip pat pabrėžė, kad kol kas komandos pavadinimo keisti nežada.

„Esu atviras ateityje keisti pavadinimą, bet vėl reikia įtraukti sirgalius, bendruomenę ir visus Vilniaus žmones, kad būtų išrinktas pats geriausias pavadinimas. Kol kas esu linkęs likti su tokiu pavadinimu, kokį turime, o tada reikia leisti žmonėms spręsti.

Šią akimirką aš linkęs palikti dabartinį pavadinimą. Tai yra pavadinimas, kuris turi didelę istoriją, o kaip bus ateityje, matysime“, – kalbėjo A.Guoga.Pone Guoga, po Vainausko sukelto tarptautinio rasizmo skandalo nutarėte pasinaudoti proga?

– Aš manau, kad buvo išskirtinė galimybė parodyti, kad Lietuva yra tolerantiška šalis, kad Vilniaus miestas yra vienas tolerantiškiausių miestų per visą Lietuvos istoriją. Ir mes turim tai išlyginti, turime parodyti visam pasauliui, kad mes priimsime visus į Vilnių,

Galite atskleisti sandorio detales, kiek sumokėjote už dvi iš keturių steigėjo dalių?

– Tikrai negaliu atskleisti šitų detalių, bet tai tikrai nebuvo didžiulė suma. Tai kukli suma, kurią man pavyko susiderinti dėl Vilniaus miesto žmonių. Ir tikiuosi, kad tų dalininkų bus žymiai daugiau, kad mes kartu pakelsime šitą klubą ir sukursime tikrą krepšinio konkurenciją. Tikrą krepšinio konkurenciją, kovą.

Gyvenime visada įgauni daugiau patirties ir galiu atskleisti, kad bendravau ir su ponu meru, ir buvau netgi į liberalų sąskrydį nuvažiavęs, derinomės visus veiksmus. Miesto savivaldybė palaiko ir, man atrodo, bus kartu. Kaip ir visi vilniečiai, kurie nori sukurti konkurenciją Kaunui. Aš nesu pats turtingiausias žmogus ir Vilnius nėra pats turtingiausias miestas pasaulyje. Bet mes turime būti protingiausi. Aš noriu padėti Kurtinaičiui nugalėti.

Visą straipsnį skaitykite čia

altalt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt bei BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama