Reklaminis skydelis

Š. Jasikevičius: retai kada mums būna taip lengvaMindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Ketvirtadienio vakarą Milane (Italija) madingiausias buvo žalios ir baltos spalvų derinys. Jau po dviejų kėlinių į rūbinę nuleistomis galvomis traukiančius vietos „AX Armani“ krepšininkus dalis sirgalių lydėjo šaižiu švilpimu – Kauno „Žalgiris“ šeimininkus taršė kaip šiltą vilną. O Šarūnas Jasikevičius galėjo būti ramus kaip belgas: teisėjams tik sykį mačo pradžioje prireikė įspėti jį apie techninės pražangos galimybę.

„Fantastiškos rungtynės, kokių Eurolygoje mums nebūna labai daug. Kiekvieną pergalę sunkiai plėšiame, o čia ketvirtame kėlinyje jau viskas buvo aišku. Tikrai malonu“, – rezultatu 94:62 po dvikovos mėgavosi „Žalgirio“ treneris.Kaip pakeitėte žaidimą pirmo kėlinio pabaigoje, kad „Žalgiris“ staiga ėmė triuškinti varžovus? – paklausėme Š. Jasikevičiaus

– Visiškai nieko. Tik žaidėjai ėmė daryti tai, ką akcentavome. Pavyzdžiui, nebeleido mėtyti tritaškių A. Goudelockui ir Vladimirui Micovui. O kai dar taip pataikai, skirtumas – didžiulis. Diena mums buvo labai gerai. Žinojome vietas, per kurias reikia atakuoti „AX Armani“, stengėmės susikurti progų. Ne viskas pavyko, bet taip pataikant bepigu žaisti.

Per du kėlinius „AX Armani“ nepelnė nė taško kontratakuodama, neveikė žaidimas du prieš du. Ideali gynyba?

– Ne visai. Bet antras kėlinys tikrai buvo labai geras, po jo galėjome nužygiuoti pirmyn.

Axelis Toupane'as puikiai gynėsi vienas prieš vieną, tiesa?

– Taip. Tik jam dar trūksta nuovokos, kaip reikia gintis, kol nesame peržengę komandinių pražangų limito. Tai reikia daryti visai kitaip. Geriau jau visi 12 žaidėjų išsibauduoja, bet kad nebūtų „lengvų“ taškų. Šį žaidimo aspektą dar turime gerinti.

Visi 12 žaidėjų pelnė taškų, pusė jų – dviženklį skaičių. Pasitikėjimas savimi nuo šiol bus didesnis?

– Aišku, jiems malonu, į kitą treniruotę jie ateis geriau nusiteikę. Vis dėlto norint laimėti Eurolygoje, mums kiekvieną kartą reikia iš savęs išspausti maksimumą.

Labai geras ženklas, kad šiandien žaidė ir indėlį įnešė visi žaidėjai. Sezone – per 80 rungtynių, man tikrai reikės visų krepšininkų, reikės juos keisti. Pavyzdžiui, Paulių Valinską man visai nebaisu leisti į aikštę bet kuriuo rungtynių metu, bet kokioje situacijoje. Jis labai gerai supranta mūsų filosofiją.

Kiek svarbus lemiamam „Žalgirio“ spurtui buvo E. Ulanovo žaidimas puolime?

– Dėl to jo ir neleidau į starto penketą, kadangi norėjau, jog pakilęs nuo suolo prieš žemesnius varžovų atsarginius jis turės didžiulį pranašumą. Keista tai, kad šįryt jis nelabai galėjo treniruotis dėl klubo skausmų, bet vakare žaidė fantastiškai. Taip pat šiandien pasirodė, jog ir Artūras Milaknis nuo rungtynių pradžios gali būti labai svarbus žaidėjas.

Milano sirgaliai nušvilpė savo komandą. Ką manote apie tai?

– Čia jau ne mano problema, aš turiu problemų su savais (juokiasi). Mūsų fanai – fantastiški, bet visada atsiranda tokių, su kuriais reikia pakovoti.

Visą straipsnį skaitykite čia

altalt

Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama