Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Apsidrausdamas dėl A. Kavaliausko traumos Šaras į Malagą išsivežė dar nenaudotą ginklą (Jasikevičiaus komentaras) (VIDEO)Kauno „Žalgiris“ į penktąją šio sezono išvyką Malagoje išskrido su nauju keleiviu.

Dėl vakarykštėse LKL rungtynėse su „Šiauliais“ Antaną Kavaliauską supančiojusių nugaros skausmų, vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius į kelionę nusprendė paimti kol kas šiame sezone pagrindinėje „Žalgirio“ komandoje dar nežaidusį Martyną Sajų.

A.Kavaliauskas rungtynėse Šiauliuose aikštę buvo priverstas palikti sužaidus vos dvi minutes. Po mačo Šaras skundėsi netikėta aukštaūgio trauma.

„Per apšilimą susuko nugarą Kavaliauskui, kas nelabai buvo planuota. Dabar bus problemos. Gerai, kad jaunimas sustovėjo ir galima buvo patausoti visus“, – sakė strategas.

Prieš rytojaus mačą su „Unicaja“, vis dar nėra aiškios A. Kavaliausko išbėgimo į aikštę galimybės, tad M. Sajus į sudėtį artėjančiam susitikimui įtrauktas apsidraudžiant. Be šių dviejų žaidėjų, „Žalgiryje“ rungtyniauja dar vienas vidurio puolėjas – Brandonas Daviesas.

„Antanas keliauja kartu su mumis. Kaip bus – sunku pasakyti. Vakar grįžome vėlai iš Šiaulių, šiandien ryte jam buvo atlikti keli tyrimai. Dabar laukia dar vienas ilgas skrydis. Reikia laukti ir žiūrėti.

Vežamės Sajų. Praėjusią savaitę jis tikrai neblogai pasirodė NKL. Tai yra apsidraudimas, o G. Shermadini ir J. Augustino žaidimas yra vieni iš tų faktorių, į kuriuos reikės atkreipti dėmesį. Kuo daugiau sveikų kūnų, tuo geriau“, – sakė Š. Jasikevičius.M. Sajus Eurolygoje jau yra žaidęs 2015-2016 m. sezone, kai pavadavo traumuotą Robertą Javtoką. Tuomet 21-erių „centras“ sužaidė 11 susitikimų, kuriuose rinko po 1,3 taško ir 1,7 atkovoto kamuolio. Šiemet jis sezono pradžią praleido dėl traumos, o praėjusią savaitę rungtyniavo Lietuvos čempionų dublerių komandoje NKL pirmenybėse, kur dvejose rungtynėse rinko po 12 taškų.

A.Kavaliauskas šiame sezone Eurolygoje per 12 min. renka po 5,5 taško ir 2,7 atkovoto kamuolio.

Rungtynes su Joano Plazos vadovaujama komanda kauniečiai žais rytoj, 21.45 val.

Platesnis trenerio komentaras:

altAlfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama