Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

R. Kurtinaitis: M. Carterio atleidimas nebuvo tam, kad kažką įbaugintųAntrąją pergalę prieš savaitę Europos taurės turnyre iškovojęs Vilniaus „Lietuvos ryto" klubas išvyksta į Ispaniją, kur pradės antrojo rato varžybas.

Sostinės klubo varžovais bus pirmajame rate vilniečius „Siemens" arenoje įveikusi Bilbao „RETAbet" komanda.

„Lietuvos ryto" vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis tikino, kad rytojaus abiem komandoms šios rungtynės bus itin svarbios.

„Pakeitėme gynybos sistemą ir jau keletą rungtynių ginamės kitaip. Kitaip ginsimės ir su Bilbao. Mums dar trūksta aktyvumo ir agresyvumo, bet manau, kad jį turėsime, nes prieš kelionę nedarysime stiprios treniruotės ir stengsimės sutaupyti energijos. Bus labai sunkios rungtynės, nepaisant to, kad Bilbao vakar pralaimėjo Valensijoje ir prieš ALBA anksčiau. Jie žino, kad jei nori patekti į kitą etapą, jiems reikia būtinai laimėti", – tikino R. Kurtinaitis.Pirmasis mačas su Bilbao buvo sužaistas pačioje sezono pradžioje, kai komanda tik baigė komplektaciją bei sprendė susižaidimo klausimus. Ar nuo to laiko „Lietuvos rytas" žengė žingsnį į priekį?

„Taip, manau, kad pradėjome žaisti solidžiau. Darome mažiau klaidų gynyboje, mūsų aktyvumas kitas. Sugebame įsikrauti visoms 40 minučių, mums nereikia „lakstyti" vidutiniu tempu. Be to, manau, kad pasikeitė ir pats žaidimo stilius, mes pradėjome atskirti gerus ir blogus metimus, dėl to pakilo pataikymo procentas, visi žaidėjai išskyrus Madgeną grįžo į rikiuotę, tad galime žaisti kokybiškai. Vis dar trūksta žaidimo kontrolės pabaigose, kas atsitiko ir Berlyne, eilę rungtynių nesugebėjome to sukontroliuoti. Bet ties tuo dirbame", – sakė treneris.

Vilniečiai į Ispaniją išskris be vieno krepšininko, kuris pirmame mače atstovavo komandai – Marco Carterio. Abipusiu sutarimu nutraukęs sutartį su vilčių įžaidėjo pozicijoje nepateisinusiu amerikiečiu „Lietuvos rytas" bene svarbiausioje pozicijoje nominaliai liko su vieninteliu Chrisu Krameriu. Vis dėlto, R. Kurtinaitis tikina, kad naujo įžaidėjo sostinės ekipa neieškos.

„Šiuo metu neieškome. Būtų neprotinga pakeisti vieną kitu bet kokiu. Mums reikia būtent tokio, kokio mums reikia, bet šiuo metu paieškos nevyksta, nes pavyko gana neblogai integruoti į įžaidėjo poziciją Jimmy Baroną. Jis neblogai valdo komandą, tapo vėl toks pat staigus, kokį buvome pripratę matyti. Net ir gavus gerą žaidėją, reiktų vėl iš naujo visko mokyti jį, viską pasakoti, o tai atima laiko ir negarantuoja sėkmės. Bus pertrauka, tos dvi savaitės, gal tada kažkas ir įvyks", – aiškino strategas.

R. Kurtinaitis patikino, kad daugiau pokyčių komandoje artimiausiu metu nežadama.

„Tas atleidimas nebuvo tam, kad kažką įbaugintų. Aš nesiskundžiu žaidėjų darbu, net ir to pačio Roberto (Carterio). Tik rungtynėse jam gal kažko nepavyksta padaryti. Su Marcu atsisveikinome, nes jis buvo ne tos pozicijos žaidėjas, bet aš padėkojau jam už darbą. Problemų su žaidėjais neturiu, visi dirba kaip dirba, mums gal pritrūksta tik kažkokių techninių veiksmų. Neturiu vieno žaidėjo, kurį galėčiau gąsdinti atleidimu", – sakė treneris.

Išvykus M. Carteriui, savo progą gauti pagaliau turėtų ir praėjusio sezono pabaigoje puikiai pasirodęs Margiris Normantas. Treneris pasidžiaugė jaunojo savo auklėtinio pastangomis.

„Margirį mes naudojame ir pirmoje, ir antroje pozicijose. Jis gauna laiko žaisti, „vaikis" gerai treniruojasi, neturiu su juo jokių problemų. Gal ne visada viską supranta, bet mūsų tikslai yra aukštoki, ir kartais jis nesusitvarko su atsakomybe. Bet Margiris dirba ir yra pilnavertis mūsų komandos žaidėjas", - M. Normantą liaupsino R. Kurtinaitis.

Revanšo prieš Bilbao klubą „Lietuvos rytas" sieks trečiadienį vakare.alt

Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama