Reklaminis skydelis

Š. Jasikevičius: esu pasiruošęs taip kentėti, jei tik bus pergalės (VIDEO)Kauno „Žalgiris“ (5-4) pagaliau nudžiugino savo sirgalius ir pergale namie. Pastaruoju metu įtikinamai svečiuose varžovus guldę Lietuvos čempionai „Žalgirio“ arenoje po atkaklios kovos 91:83 (22:26, 25:18, 19:17, 25:22) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (2-7) bei iškovojo antrąją pergalę namuose šį sezoną.

„Kaip įprasta pas jus ateinu ne su labai geru žaidimu, bet šį kartą su pergale. Norisi gerinti žaidimą, nes be jo nelabai kas bus. Sunkiai mums tai sekasi, dovanojame penkiolika-dvidešimt taškų. Momentais sugebame padaryti įspūdingų dalykų. Pasakiau žaidėjams, kad esu pasiruošęs kentėti, nervintis, kad tik būtų pergalės. Gal geriau laimėti blogai žaidžiant, nei pralaimėti gerai žaidžiant.

Taip pat pas mus yra didžiulis kiekvieno kamuolio svarbos nesupratimas. Puolimu esu patenkintas, o gynyboje per daug prasileidžiame. Progreso kol kas gynyboje matau mažai“, - teigė strategas.Šaras pasidžiaugė puikiu Edgaro Ulanovo ir Pauliaus Valinsko žaidimu.

„Tikėjau, kad Edgaras sužais, nes paskutinėse dviejose treniruotėse jis buvo labai agresyvus ir geras. Nežinau, kiek jį stabdo tos traumos, bet įsivaizduoju, kad jų jam yra nelabai buvę ir nežinome, kaip reaguoti. Jei jis bus sveikas, bus toks pat faktorius, kaip visada.

Iš kiekvieno krepšininko aš reikalauju energijos ir atsidavimo. Galima žaisti geriau, galima blogiau, tačiau reikia laikytis žaidimo plano. Patikėkite manim, ši Eurolyga yra labai aukštas lygis. Negalime lyginti su tuo, kuriame anksčiau žaidė Dee Bostas ar Brandonas Daviesas. Čia visai kitas žvėris.

Kalbant apie P. Valinską. Jis atrodė fantastiškai. Jam buvo labai geras grajus. Sakau, kad šioje Eurolygoje reikia pulti. Čia jau niekas nekreipia dėmesio ir visi stengiasi paskutinę ataką mest. Buvo keista, kad reikėjo braižyti derinius Pauliui Valinskui, nesu pratęs prie to. Reikės dažniau“, – sakė Š. Jasikevičius.alt

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama