Reklaminis skydelis

„Neptūno“ ekipoje – finansų krizė? Prabilta apie galimą lyderių pasitraukimąPanašu, kad kai kurie Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubai stovi ties finansinės bedugnės praraja, o pagrindinis tikslas artimiausiomis savaitėmis ar mėnesiais bus ne tik pergalės aikštėje, bet ir finansinės situacijos stabilizavimas.


Dar praėjusią savaitę pasirodė žinių apie finansines Kėdainių „Nevėžio" bėdas, kai ekipoje rungtyniaujantis legionierius prabilo apie klubo įsiskolinimus. Tiesa, ekipos vadovai suskubo tai neigti, esą su visais žaidėjais atsiskaityta, tačiau dar iki šiol piniginė komandos situacija yra itin mįslinga.

Sezono pradžioje apie skyles biudžete taip pat kalbėjo dar kelios LKL ekipos.

Tačiau paskutinė žinia gana netikėta.

Kaip skelbia basketnews.lt, vienos solidžiausių šio sezono komandų, Klaipėdos „Neptūno", taupyklė stipriai tuštėja, o ekipos lyderiai gali jau artimiausiu metu sprukti iš komandos.

Tinklalapio žiniomis, algos Klaipėdos ekipos nariams vėluoja, esą kai kurie žaidėjai dar nėra gavę nei vieno atlyginimo šį krepšinio sezoną.

Užkulisiuose kalbama, kad komandos lyderiai A. Butkevičius, M. Girdžiūnas bei J. Palaciosas medžiojami kitų ekipų. Solidžiai žaidžiantys krepšininkai dar nepalieka komandos, tačiau jei finansinė situacija nepasikeis, ekipa gali juos prarasti.

Klubo vadovai detaliau šios situacijos kol kas nekomentavo.

alt
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama