Reklaminis skydelis

Š. Jasikevičius įvertino L. Lekavičių ir negailėjo komplimentų varžovams: „Geri „Panathinaikos“ rezultatai yra dėsningi“ (VIDEO)Mantas Jokubauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Kauno „Žalgirio“ (5/5) ketvirtadienį laukia svarbus Graikijos grando egzaminas. Eurolygos 11-ojo turo rungtynėse kauniečiai susitiks su Luko Lekevičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (7/3) ekipa.


Kalbėdamas apie būsimus kauniečių varžovus, „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius trečiadienį išskyrė sunkiai sustabdomą amerikiečio ir graiko duetą.

„Tai vienas iš rimčiausių varžovų Eurolygoje. Komanda, kuri dabar demonstruoja puikią formą. Kiekvienas žaidėjas žino savo rolę komandoje, supranta trenerio filosofiją. Visas žaidimas laikosi ant tų pačių žaidėjų, kurie „Panathinaikos“ rungtyniauja jau keletą metų, todėl jiems užteko mažiau laiko pradėti demonstruoti gerą žaidimą.

Nickas Calathesas savo rankose laiko visas žaidimo gijas bei puikiai vadovauja komandai. Privalėsime kažkur rizikuoti, turėsime geriau suprasti kokiose pozicijose jis ieško komandos draugų. „Panathinaikos“ yra komanda, kuriai sunkiais sekasi žaidimas, kai jie nepataiko tritaškių metimų, todėl turėsime keistis gynamaisiais ir stengtis neleisti jiems lengvai atakuoti iš toli.

Reikia pripažinti, kad priekinė Atėnų komandos linija yra labai atletiška, tačiau jų žaidimas priklauso nuo to, kaip gerai sužais gynėjai. N. Calatheso ir Jameso Gisto duetas – šie krepšininkai yra labai gerai susižaidę, todėl kiekvienose rungtynėse galime pamatyti įspūdingų jų žaidimo epizodų“, – kalbėjo treneris.

Naujausia NBA Atributika - Superfanas.lt

Treneris pasisakė ir apie buvusį auklėtinį L. Lekavičių:

„Jis yra atsarginis žaidėjas, todėl jo žaidimas priklauso nuo to, kaip įėjęs į aikštę jis sugebės pasinaudoti savo progomis. Jei pakilęs nuo suoliuko neįneša papildomos energijos, tada rungtyniauja pagrindinis komandos vedlys – N. Calathesas“, – sakė Š. Jasikevičius.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

altMantas Jokubauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama