Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

M. Kuzminskas jaučiasi lyg tautos priešas numeris vienas: buvo linkėjimų ir gauti traumą, nebežaisti rinktinėjeDELFI.lt ir Krepšinis.lt bei BasketZone.lt

Mindaugo Kuzminsko pasirinkimas žaisti Milane ne vieną nustebino ir, panašu, kad dalį Kauno „Žalgirio“ sirgalių stipriai nuvylė. Gruodžio 31-ąją Italijos žiniasklaida pranešė, kad 28 metų krepšininkas sudarė 1,5 metų sutartį su „AX Armani“ klubu, nors jį bandė prisivilioti ir Kauno „Žalgiris“.Mindaugas Kuzminskas juokauja tapęs tautos priešu. Krepšininkas pripažino, kad dėl tokio pasirinkimo jaučia Lietuvos sirgalių pyktį.

„Kaip juokauju, dabar esu tautos priešas numeris vienas, – kalbėdamas LNK žinioms, sakė M. Kuzminskas. – Stengiuosi nuo to atsiriboti, bet pamatai, kaip parašo, palinki nesėkmės, buvo linkėjimų ir gauti traumą, nebežaisti rinktinėje.

Gal žmonės nusivylę, tikėjosi, kad prisijungsiu (prie „Žalgirio“). Ką padarysi, gal ateityje susiklostys kitaip. Šiuo metu „Žalgiris“ žaidžia taip nerealiai, kad aš nežinau, kas jiems dar galėtų padėti. Mano prisijungimas gal tik sutrukdytų“, – LNK žinioms kalbėjo M. Kuzminskas.Kaip praneša „La Gazetta dello Sport“, 28-erių lietuvis pirmąsias savo rungtynes Milane žais artėjantį penktadienį, sausio 5-ąją, kai „AX Armani“ namuose priims Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

„Special K“ Milane jau pramintas Kuzminskas artimiausiu metu turėtų įveikti medicininį patikrinimą, po kurio įsigalios jo kontraktas su klubu.

Visą straipsnį skaitykite ČIA

alt

altDELFI.lt ir Krepšinis.lt bei BasketZone.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama