Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Š. Jasikevičius įvertino Malagos klubo privalumus: jie dabar pakilime (VIDEO)Šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos rungtynėse „Žalgirio“ arenoje stos į kovą su pirmajame reguliariojo sezono rate po pratęsimo Ispanijoje įveikta Malagos „Unicaja“ komanda.Kalbėdamas apie būsimą varžovą kauniečių vairininkas neslėpė, kad šiuo metu Malagos ekipa yra pakilime, o pagrindiniia jų ginklai yra kieta gynyba ir kova dėl atšokusių kamuolių.

„Kai kurie žaidėjai yra geriau įsijungę į sistemą, kai kurie jų stipriai pagerinę žaidimą, prisidės ir N. Nedovičius, kurio nebuvo praeitame mače. Tai komanda, kuri dabar yra pakilime“, – varžovus vertino Š. Jasikevičius.

Anot trenerio, pagrindinis akcentas bus atšokę kamuoliai, kur „Žalgirį“ rytojaus varžovas baudė svečiuose.Š. Jasikevičiaus teigimu, bus svarbu susitvarkyti su vienu Malagos lyderiu N. Nedovičiumi, kuris kartais tampa rimtu galvos skausmu varžovams ir neretais atvejais ištempia savo komandą į pergales.

„Tai elitinis puolimo žaidėjas Europoje. Taip kad reikia jam apsunkinti jam situaciją“, – sakė Š. Jasikevičius.

Tiesa, Š. Jasikevičiaus pripažįsta, kad Malagai turėtų jaustis vieno koamndos lyderio J. Brookso nebuvimas, anot trenerio, tai stiprus aukštaūgis, daręs daugybę ptroblemų pirmajame rate „Žalgiriui“.altAlfa.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama