Reklaminis skydelis

Naudingai rungtyniaujantį D. Rediką įvertino treneris: jis dar nežaidžia taip, kaip galiPo dviejų prabėgusių „Mezon"-Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono ratų „Jonavos" ekipa ruošiasi naujiems sezono iššūkiams. Šiuo metu turnyro lentelėje 6-8 vietas kartu su dar dviem ekipom besidalinantys jonaviečiai sausio 19 dieną pradės dvikovas trečiajame rate.Beveik dvi savaites be NKL rungtynių praleisiantys jonaviečiai kartu su vyriausiuoju treneriu Nerijumi Zabarausku priešakyje bando sustyguoti savo žaidimą būsimiems susitikimams. Apie tai N. Zabarauskas kalbėjo su tinklalapiu „jsk.lt".

Treneri, ar esate patenkintas komandos rezultatais po dviejų reguliariojo sezono ratų?
– Rezultatai tenkintų, jeigu būtume iškovoję daugiau pergalių. Dabar, manau, kad iš savęs neišspaudėme visko, ką galėjome išspausti. Turime rezervų ir galvojame, kad trečiame rate mums pavyks išnaudoti tuos rezervus. Galbūt ne visus, bet tikimės ženkliai pagerinti tiek puolimą, tiek gynybą.

Minėjote apie tai, jog nepavyko atskleisti viso potencialo. Ar prie to prisidėjo ir sezono eigoje prie komandos prisijungę naujokai ir susižaidimo trūkumas?
– Žinoma, mums koją kišo susižaidimo stoka. Keitėsi nemažai žaidėjų. Jų įsiliejimas į komandą ir senų krepšininkų išvykimas – viskas susidėjo į vieną. Mes vis dar esame komandos komplektavimo procese. Tai, aišku, trukdo. Visuomet geriausia pabaigti sezoną su tais žaidėjais, su kuriais jį jr pradėjome. Šiai dienai tokių galimybių neturėjome.

Komandos naujokas Dovydas Redikas demonstruoja naudingą žaidimą. Kaip jam pavyko įsilieti į kolektyvą?
– Aišku, Dovydas dar tikrai nežaidžia taip, kaip žinau, kad jis gali rungtyniauti. Koks jis tikrai galėtų būti. Bet jis deda nemažai pastangų, o ir sutaria su komandos draugais. Jis profesionalas, žino, ką reikia daryti. Manau, jis bus tik stipresnis.

Ko tikitės trečiajame reguliariojo sezono rate?
– Tikimės pagerinti savo žaidimo komponentus. Tikimės sustiprėti iki atkrintamųjų ir džiuginti savo gerbėjus. Matysime, kokio galingumo bus mūsų komanda. Tik po sezono galėsime spręsti, ką nuveikėme.

alt
NKLyga.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama