Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

M. Petrėnaitės vedama „Vilkmergė“ pirmąkart istorijoje nugalėjo „Fortūną“Istorinę pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Martynos Petrėnaitės vedama Ukmergės „Vilkmergės" (4-9) komanda, kuri savo aikštėje 54:49 (11:11, 15:15, 13:9, 15:14) pirmą kartą nugalėjo Klaipėdos „Fortūnos" (6-8) krepšininkes, pralaimėjusias trečiąsyk paeiliui.Iki tol abu klubai tarpusavyje iš viso buvo susitikę šešis kartus bei visi mačai baigėsi „Fortūnos" pergalėmis.

Šeimininkės į priekį šovė trečiajame kėlinyje, kada surinko devynis taškus be atsako, persvėrė rezultatą savo naudai ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 36:28.

Ketvirtojo ketvirčio viduryje Kamilei Berenytei pataikius iš toli, „Vilkmergės" pranašumas siekė devynis taškus – 48:39, bet tuomet Agnė Černeckytė pelnė šešis taškus, Andra Gabalytė pridėjo tris ir „Fortūna" kabinosi į rungtynes – 47:50.

Likus žaisti 27 sekundes, K. Berenytė pataikė vieną baudą, kitoje atakoje pražanga sustabdyta Sandra Baliutavičiūtė nuo baudų metimų linijos prametė abu metimus, po antrosios netaiklios K. Berenytės baudos kamuolį atkovojusi Karolina Ambotaitė realizavo abu metimus ir įtvirtino Ukmergės klubo pergalę.

„Vilkmergė": Martyna Petrėnaitė 18 (11 atk. kam.), Kamilė Berenytė 13, Karolina Ambotaitė 10 (8 atk. kam.).

„Fortūna": Agnė Černeckytė 15 (3/11 trit.), Andra Gabalytė 11, Sandra Baliutavičiūtė 10 (13 atk. kam.).

alt
LMKL.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama