Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Po „Neptūno“ pralaimėjo – žodžių mūšis: K. Maksvytis kirto fanams, Klaipėdos meras negailėjo nemalonių epitetų komandaiPo netikėto antausio savo aikštėje Karaliaus Mindaugo taurės turnyre – slogios nuotaikos Klaipėdos „Neptūno" gretose, negana to, į ne itin draugišką diskusiją įsikišo ir miesto meras Vytautas Grubliauskas, treneris spaudos konferenciojoje taip pat liejo pyktį ant sirgalių.Primename, kad alytiškiai išvykoje kiek netikėtai 85:77 nugalėjo Klaipėdos „Neptūno" krepšininkus.

Po mačo vykusioje spaudos konferencijoje klaipėdiečių treneris Kazys Maksvytis negalėjo suprasti dalies sirgalių požiūrio į „Neptūno" krepšininkus šiandien.

„Noriu atsiprašyti savo fanų ir prisiimti visą atsakomybę už šitą pralaimėjimą. Nepavyko nuteikti komandos rimtai kovai nuo pat mačo pradžios, vėliau atsirado baimė, kad galime pralaimėti namuose, vėliau rizikavome ir nesilaikėme savo taisyklių. Antra, nemanau, kad tikri komandos fanai, po tokių įvykių, kas atsitiko šaukti gėda ir palikti mūsųs komandą dar nesibaigus rungtynėms", – po mačo nusivylimo neslėpė treneris.

Treneris neslėpė pykčio, anot jo, „taip gaunasi, kad komanda, kuri lieka su likučiais yra bloga ir K. Maksvytis yra blogas treneris, o tie, kurie susirenka geriausius yra geri ir geros komandos".Trenerio veidė spaudos konferencijos metu buvo matyti akivaizdus nusivylimas.

Negana to, vienas ištikimiausių ekipos aistruolių, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas po mačo taip pat turėjo ką pasakyti „Neptūno" komandos žaidėjams.

Socialinėje paskyroje miesto vadovas surašė nemažai nusivylimą atspindinčių sakinių, ir teigė, kad susitikimą buvo sarmata žiūrėti ir kaip "Klaipėdos miesto krepšininkai ketina pažiūrėti sirgaliams į akis?", – retoriškai klausė miesto meras.

Tiesa, V. Grubliauskas įrašo pabaigoje teigė, jog vis dar tiki ekipa, tik, deja, vienas svarbiausių komandai turnyrų pasibaigė taip netikėtai anksti.

Įdomu tai, kad piktas miesto vadovo įrašas iš asmeninės paskyros po kurio laiko buvo pašalintas.alt

Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama