Reklaminis skydelis

Skaudžių netekčių nepalaužtos „Žalgirio“ šokėjos startuoja Eurolygos konkurso pusfinalyje (VIDEO)Klaipėdoje savaitgalį praūžusi krepšinio fiesta į Kauną atnešė net du nugalėtojų titulus, o antroji vieta po dramatiškos ir netekčių pareikalavusios kovos atiteko Kauno „Žalgirio" komandos šokėjoms.„Betsafe–Šokėjų kovų" pusfinalyje kaunietės savo pasirodymu papirko komisiją, surinko net 36 balus ir užtikrintai žengė į konkurso finalą, kuriame laukė akistata ne tik su Klaipėdos „Neptūno" palaikymo šokėjomis, bet ir kova su pačiomis savimi.

Favoritėmis laikytos „Žalgirio" šokėjos, pranokusios visas konkurentes, triumfavo internetiniame žiūrovų balsavime, tačiau koją finaliniame šokyje pakišo iš vėžių išmušusios traumos, po kurių teko priimti nemalonius sprendimus.

„Rungtynių metu, atsitikus skaudžiai nelaimei, mūsų dviem šokėjoms areną teko palikti greitosios pagalbos automobiliu. Traumos įvyko likus vos kelioms minutėms iki „Betsafe–Šokėjų kovų" finalo, kuriam ruošėmės keletą savaičių, įskaitant ir pačią paskutinę naktį, kada pasirinkome ne ilsėtis, o susirinkome viešbučio kambaryje kartu išsiuvinėti aprangas, kad atrodytume nuostabiai žiūrovams. Ruošdamos finalinį pasirodymą išliejome daug prakaito, įdėjome visas savo širdis. Per kelias akimirkas turėjome pakeisti sąstatą, rasti kitus choreografinius sprendimus. Į Kauną grįžtame su antrosios vietos medaliais, tačiau šie medaliai mums patys brangiausi", – savo „Facebook" paskyroje rašė už palaikymą dėkingos „Žalgirio" šokėjos.

Visa „Žalgirio" komandos organizacija stipriai dėkoja merginoms už išlietą prakaitą, bemieges naktis bei nuostabius pasirodymus ir linki sėkmės Eurolygos šokėjų atrankų antrajame etape!

Sėkmingai pirmą etapą įveikusios „Žalgirio" šokėjos nuo šiandien (vasario 19 d.) visą savaitę laukia Jūsų balsų „EFES Euroleague Dance Challenge" konkurso pusfinalyje.

Palaikyti kaunietes galima oficialiame Eurolygos šokėjų konkurso puslapyje: http://efesdancechallenge.euroleague.net/ ir „Twitter" bei „Instagram" socialiniuose tinkluose grotažyme pažymint #EFESDance konkursą ir šalia parašant komandos pavadinimą (pvz. #EFESDance Zalgiris arba #EFESDance Kaunas).

Antrajame pusfinalyje susitinka Maskvos CSKA ir Berlyno ALBA šokėjos.

Daugiausiai balsų finaliniame etape surinkusios šokėjos keliaus į Eurolygos finalo ketvertą, vyksiantį Belgrade gegužės 18-20 dienomis. Analogišką konkursą žalgirietės yra laimėjusios net tris kartus – 2012, 2014 ir 2016 metais.alt

Zalgiris.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama