Reklaminis skydelis

Š. Jasikevičius negailėjo karčių žodžių žaidėjams: jie pasidarė per didelės žvaigždės, kad žaistų LKL (VIDEO)Pirmadienio vakarą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse Kauno „Žalgiris“ Kėdainiuose atlaikė šeimininkų šturmą ir 79:73 (22:6, 19:25, 21:15, 17:27) palaužė vietos „Nevėžio“ krepšininkus. Tai buvo 22-oji kauniečių pergalė per 25-erias rungtynes.Tiesa, po mačo kauniečių strategas neliko patenkintas savo ekipos žaidimu. Š. Jasikevičiaus teigimu, ekipa vidury antro kėlinuko tiesiog nustojo žaisti, nes atotrūkis buvo solidus ir pamanyta, jog visi reikalai čia jau išspręsti.

„Buvo gera pradžia, o paskui nustojome žaisti. Galbūt pagalvojome, kad jau viskas atlikta, Kėdainiai kibo į atlapus kaip kimba visos komandos, ir, manau, kad šioje sezono stadijoje nesugebu motyvuoti savo žaidėjų žaisti Lietuvos krepšinio lygoje. Jie pasidarė per didelės žvaigždės, kad žaistų LKL“, – kritikos žaidėjams negailėjo kauniečių strategas.

Š. Jasikevičiaus manymu, jei varžovų gretose yra žaidėjų, kurie baudos metimus realizuoja vos 50 proc. taiklumu, reikia prieš juos prasižengti, o ne leisti laisviems ir be sunkumų atakuoti iš po krepšio.

„Kaip ir sakiau, aš nesugebu kažkaip savo komandos paruošti“, – mačą reziumavo Š. Jasikevičius.

alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama