Reklaminis skydelis

„Kibirkšties“ puolėja G. Meškonytė: „Mums pritrūksta šalto proto“Paskutinis „Kibirkšties" metimas buvo netaiklus ir tai lėmė, kad Vilniaus klubas Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliariame sezone užėmė trečią poziciją bei kovas pratęs jau ketvirtfinalio etape.Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės ir Valdo Gecevičiaus treniruojamos sostinės krepšininkės dėl galimybės kautis pusfinalyje iki dviejų pergalių susigrums su Ukmergės „Vilkmergės" ekipa, kuri reguliariame sezone liko 6-oje pozicijoje. Pirmosios serijos rungtynės antradienį 18:30 val. įvyks M.Romerio universiteto sporto salėje (Ateities g. 20), o įėjimas žiūrovams – nemokamas.

Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse su „Sūduvos" komanda sprendėsi „Kibirkšties" likimas. Pergalės atveju vilnietės būtų užėmusios pirmą vietą ir išvengusios ketvirtfinalio etapo, o pralaimėjimo – pradėtų kovas nuo ketvirtfinalio. Būtent pastarasis variantas ir išsipildė.

„Po pralaimėjimo „Sūduvos" komandai šiek tiek jautėsi nusivylimas, juk nusileidome tik pačioje pabaigoje. Tačiau vieną dieną pailsėjome ir pradėjome ruoštis atkrintamosioms, – pasakojo „Kibirkšties" komandos puolėja Gabija Meškonytė. – Rungtynėse, kuriose viskas sprendžiasi paskutinėmis minutėmis, mums pritrūksta šalto proto. Turime daug noro, tačiau nepavyksta išpildyti derinių ir susitvarkyti gynyboje. Šį sezoną pralaimėjome jau ne vienerias tokias rungtynes, todėl tikiuosi, kad ateityje sugebėsime pasimokyti iš savo klaidų."

Šį sezoną „Kibirkšties" ir „Vilkmergės" komandos tarpusavyje kovėsi 4 kartus ir visus sykius užtikrintas pergalės šventė sostinės krepšininkės. Vidutiniškai vilnietės šventė pergalę 33 taškų skirtumu.

„Prieš metus nežaidėme ketvirtfinalyje ir tada pusfinalio serijos pradžioje jautėmės šiek tiek išsimušusios iš vėžių, – apie ketvirtfinalio serijos privalumus sako G.Meškonytė. – Pačios kalbame, kad šis etapas nėra jau taip blogai, neturėsime ilgos pertraukos be rungtynių. Dabar mūsų nuotaikos geros, esame kovingai nusiteikusios ir norime viską išspręsti per dviejų rungtynių seriją."

„Kibirkšties" komandoje šalies čempionate šį sezoną pirmuoju smuiku griežia amerikietė Shenita Landry. Puolėja per mačą vidutiniškai pelno po 16 taškų ir atkovoja po 8 kamuolius. Iš traumų ir ligų išsikapsčiusi G.Meškonytė pelno po 15 taškų, Laura Juškaitė renka po 13, o Laurita Jurčiūtė po 12.

„Dabar pati jaučiuosi jau gerai. Pora mėnesių nebuvo patys lengviausi, bet viskas praeityje. Esu atsigavusi ir tikiuosi kuo daugiau padėti komandai", – pasakojo „Kibirkšties" puolėja.

„Vilkmergės" komandoje jaunoji Martyna Petrėnaitė pelno po 17 taškų, atkovoja 6 kamuolius, tačiau suklysta net 4 kartus. Rita Žilinskaitė renka po 13 taškų, o Karolina Ambotaitė po 9. Į didįjį krepšinį sugrįžusi buvusi viena talentingiausių Europos krepšininkių Aurimė Rinkevičiūtė renka po 3 taškus ir atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus.

„Ukmergės komanda yra nenuspėjama, – tikina G.Meškonytė. – Ir mes pačios turėjome rungtynes Vilniuje, kur nesugebėjome įgyti didesnės persvaros iki paskutinių minučių. Jos įrodė, kad gali žaisti gerai. Nugalėjome Klaipėdos komandą ir parodė, kad nuvertinti jų negalima. Mes turime akcentuoti kietą kovą, nuo pirmų minučių gerai gintis ir neleisti joms pajusti žaidimo skonio."

Šį sezoną „Kibirkšties" komanda yra rezultatyviausia LMKL ir vidutiniškai pelno po 81 tašką. Ukmergės komanda renka po 61 tašką ir lygoje užima 6 vietą tarp 7 komandų.

Atsakomosios serijos rungtynės kovo 23 dieną įvyks Ukmergėje.

alt


LMKL.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama