Reklaminis skydelis

A. Sireika pasidavė V. Čeponio spaudimui: „Šiauliams“ geriau, kai abu Lavrinovičiai būna aikštėje (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Nuo pirmos iki paskutinės minutės pirmavę Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkai išlygino „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio serijos su Panevėžio „Lietkabeliu“ rezultatą – 1:1.Nugalėtojų vyriausiasis treneris Antanas Sireika džiaugėsi ne tik pasiekta svarbia pergale, bet ir tuo, kokia geltona buvo Šiaulių arena, kurią taip nudažė šeimininkų gerbėjai, apsivilkę geltonus marškinėlius su užrašu „Mes grįžome“.

„Žaidėjų nusiteikimas buvo didžiulis. Laurynas Birutis nesumetė daug taškų, bet jis dirbo – ir išeidavo toli, ir gynėsi. Toks šiuolaikinis krepšinis – nesvarbu tu esi 210 cm ar 220 cm ūgio, bet turi mokėti gintis vienas prieš vieną ir prieš mažesnį“, – savo pagrindinį centrą, šį kartą tesukrapščiusį 4 taškus (2/10 dvitaškiai) užstojo A. Sireika.

Jis pasidžiaugė net 24 taškus pelniusio ir 34 naudingumo balus surinkusio starto penketo naujoko Evaldo Šaulio pasirodymu.

„Buvo Armino Urbučio gimtadienis, tai aš jam sakiau – juokais ar rimtai, kad gali net nesistengti, jam bus bloga diena.

O Šaulys. Klausiau jo: „Galų gale kada nors pateisinsi savo tavo pavardę? Mūsų miesto simbolis yra tas berniukas, ištempęs strėlę, o tavo pavardė – tokia.“ Tai aš labai džiaugiuosi, kad jis pateisino.“Spaudos konferencijos metu A. Sireika net kelis kartus atsisakė atsakyti į žurnalistų užduotus klausimus argumentuodamas, kad dabar vyksta serija ir jis negali atskleisti visų savo taktinių sumanymų.

Visgi garsaus TV komentatoriaus Vaido Čeponio paklaustas provokacinio pobūdžio klausimo, ar „Šiauliams“ geriau, kai varžovų gretose kartu žaidžia abu broliai Lavrinovičiai, A. Sireika pasidavė.

„Jeigu pasakysiu, tai jie dabar kaip sureaguos? Man geriau, kai jie abu kartu aikštelėje žaidžia. Kodėl? Pasakysiu kada nors vėliau“, – šyptelėjo specialistas.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama