Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Žalgirį“ Belgrade palaikanti prezidentė: Š. Jasikevičius – geriausias Europos treneris (VIDEO)Jau netrukus Belgrado „Štark“ arenoje startuos Eurolygos finalo ketvertas, o jį kartu su keliais tūkstančiais Kauno „Žalgirio“ aistruolių Serbijos sostinėje gyvai stebės ir Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.Kauno ekipos pasiekimais šiame sezone besididžiuojanti šalies vadovė prieš mačą spinduliavo gera nuotaika bei pripažino, kad vien buvimas Belgrade žalgiriečiams ir visai šaliai jau yra didelis laimėjimas.

„Kaip ir visa Lietuva – labai geromis, nes vien buvimas čia, tarp keturių geriausių Europos komandų, jau yra didžiulis laimėjimas“, – džiaugėsi Lietuvos prezidentė.

Daugelis pagrindine „Žalgirio“ sėkmės priežastimi laiko trenerį Šarūnu Jasikevičiumi. Panašiai mąsto ir šalies prezidentė.

„Ką tik šiandien buvau susitikusi su Serbijos prezidentu. Serbai jį vadina labai gražiai – Šaru. Jį visi pažįsta, labai myli. Be jokios abejonės žavimės juo ir bent jau aš manau, kad jis yra geriausias treneris Europoje“, – susižavėjimą Š. Jasikevičiumi išreiškė D. Grybauskaitė.Ar ji, kaip ir tūkstančiai „Žalgirio“ aistruolių Belgrade ir Lietuvoje, taip pat jaučia jaudulį prieš lemiamas rungtynes?

„Visada. O jau įsivaizduoju, kas bus, kai prasidės rungtynės...“, – nuogąstavo D. Grybauskaitė.altAlfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama