Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

V. Mičičius apie sirgaliaus išpuolį: „Jokių komentarų“ (E. Ulanovo komentaras) (VIDEO)LKL finalo antrose rungtynėse Vilniuje emocijų netrūko, o ketvirtame kėlinyje įtampa arenoje darė savo. Lemiamo ketvirčio pradžioje įsibėgėjęs Vasilje Micičius pasiekė sostinės ekipos aistringiausių sirgalių tribūną.Serbas apsisukęs jau skubėjo grįžti ant parketo, kai jį iš nugaros taranavo tikrai ne geriausiais linkėjimais vedamas „Lietuvos ryto“ sirgalius.

Pats V. Micičius po rungtynių šio incidento nekomentavo: „Jokių komentarų“.

Jis taip pat atskleidė, kad žalgiriečiai rungtynes pradėjo ne taip, kaip turėjo.

„Krepšinis prasideda nuo pirmų minučių ir svarbu rungtynes pradėti gerai, nes nuo pirmųjų minučių daug kas priklauso. Jie buvo agresyvesni gynyboje, nors nieko per daug nekeitė, lyginant su ankstesniu maču, bet žaidė tikrai gerai. „Lietuvos rytas“ turi gerų žaidėjų, yra gera komanda, jiems buvo gera diena, jie pataikė gerų metimų.

Po pertraukos mes leidome jiems įmesti per daug – 43. Šiandien to buvo per daug. Lemiamu metu jie pataikė svarbius metimus. Bet toks žaidimas. Žaidžiame prieš gerą komandą. Mes galime žaisti geriau.Tai – tik vienas pralaimėjimas, nieko tragiško, laukia kitas mačas ir turime pasimokyti iš šių rungtynių“, - pasakojo V. Mičičius.Tuo tarpu Edgaras Ulanovas pasigedo agresyvios gynybos pirmoje mačo pusėje.

„Varžovai žaidė agresyviai, naudojo didesnį kontaktą ir tai pakišo koją mums. Ypač – pirmoje pusėje. Jei pirmose rungtynėse mums pavyko suagresyvinti žaidimą antroje pusėje ir to pakako, tai šiandien – ne.

Per vėlai pradėjome žaisti geriau ir lyginti kontakto lygį. Rungtynių pabaigoje rezultatas buvo apylygis, bet šįkart viskas pasisuko į „Lietuvos ryto“ pusę. Nesidžiaugėme po pirmosios pergalės, nėra kada liūdėti ir dabar. Laukiame, kas bus toliau“, - kalbėjo puolėjas.alt

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama