Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

V. Micičių pastūmęs „Lietuvos ryto“ sirgalius prisistatė į policiją (Gresia bauda ir draudimas patekti į renginius)Pirmadienio vakarą per LKL finalo rungtynes tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ įvykęs incidentas atomazgą pasiekė antradienį ryte. Į policijos komisariatą Vilniuje atvyko pats incidentą sukėlęs ir žalgirietį Vasilije Micičių stūmęs sostinės komandos gerbėjas.Krepšininką pastūmusiam jaunuoliui gresia atsakomybė už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą.

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad necenzūriniai žodžiai ar gestai viešosiose vietose, įžeidžiamas kibimas prie žmonių, kiti tyčiniai veiksmai, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį, užtraukia baudą nuo 30 iki 140 eurų.

Jeigu pažeidimas buvo padarytas viešojoje vietoje vykstančiame renginyje, asmeniui gali būti skiriamas draudimas lankytis viešosiose vietose vykstančiuose renginiuose nuo šešių mėnesių iki dvejų metų.

Vilniaus apskrities policijos viršininko pavaduotojas Mindaugas Stravinskas DELFI sakė, kad rungtynių metu, salėje, dirbo saugos tarnyba, o policija prižiūrėjo tvarką išorėje, rūmų prieigose.Ten dirbo apie 30 pareigūnų. Pagal susitarimą, apsaugininkai policininkus į salę kviečiasi ypatingais atvejais. Šįkart jokio kvietimo nebuvo.

Pasak M. Stravinsko, tai „normalus žmogus“.

„Gal tai pirmas ir paskutinis jo išsišokimas. Tai buvo emocijų lygmenyje, jis neturėjo jokių išankstinių planų sužaloti krepšininką ar panašiai“, – sakė aukštas policijos pareigūnas.

Antradienio rytą bausmė sirgaliui dar nebuvo paskirta, tačiau, M. Stravinsko manymu, jam tikriausiai bus skirta bauda ir draudimas kurį laiką lankytis viešose vietose vykstančiuose renginiuose.alt


Alfa.lt ir DELFI.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama