Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Time out Žalgiris“: J. Mačiulio atostogos, sutiktas L. Birutis bei naujasis „Žalgirio“ desertasKetvirtadienį „Žalgirio“ arena bangavo nuo emocijų – Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ finalo serijoje, kurioje prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ jau pirmauja 2:1.Pergalingų rungtynių užkulisiuose nardė „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris komanda su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje.

Arenoje #TimeOutŽalgiris komanda sutiko ne vieną sezoną Kauno klube rungtyniavusį puolėją Joną Mačiulį, kuris džiaugėsi rungtynių atmosfera ir savo atostogomis.

„Smagu pasižiūrėti, kaip žaidžia „Žalgiris“. Daug gerbėjų, geros emocijos. Liuks. Pirmą kartą gyvenime taip atsitiko, kad baigiau sezoną anksčiau nei visi kiti. Jau dvi savaites atostogauju, eina trečia. Tikrai smagu. Į naudą“, – šypsojosi krepšininkas.

J. Mačiulis iki šiol palaiko glaudžius ryšius su nemaža dalimi dabartinės „Žalgirio“ komandos krepšininkų bei personalo narių.

„Daugiausia palaikau ryšius Pauliumi Jankūnu. Bendrauju ir su kitu Pauliumi – masažistu Pauliumi Jaciku, su Dariumi Maskoliūnu. Žinoma, ir su Antanu Kavaliausku kartais patraukiame Artūrą Milaknį per dantį dėl jo kvailų tritaškių“, – teigė J. Mačiulis.

D. Belickaitė arenoje pakalbino ir „Žalgiriui“ priklausiusį bei šiame sezone „Šiaulių“ ekipoje rungtyniavusį Lauryną Birutį.

#TimeOutŽalgiris naujausio epizodo pabaigoje išvysite, kokį „Žalgirio“ desertą labiausiai mėgsta Žalgirinis. Jį netrukus galės išbandyti visi krepšinio sirgaliai.altZalgiris.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama