Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Solidus pastiprinimas: „Rytas“ įsigijo Europos taurėje žibėjusį amerikietį (VIDEO)Vilniaus „Rytas“ stiprinasi praėjusiais metais daugiau nei 15 taškų per rungtynes Europos taurėje rinkusiu Dominique Suttonu, kuris į sostinę keliasi iš Italijos.D.Suttonas praėjusiais metais turėjo puikų sezoną Europos taurėje, padėjo Trento „Aquila Basket“ patekti į Europos taurės „Top-16“ etapą, o vid. per rungtynes rinko po 15,5 taško, atkovojo 6,3 kamuolio, atliko 2,3 rezultatyvaus perdavimo bei perėmė 1,2 kamuolio.

„D.Suttonas yra žaidėjas, kuris išsiskiria savo energija, atletiškumu bei gynyba. Jis yra labai universalus ir gali žaisti per kelias pozicijas. Tokio žaidėjo labai ieškojome“, – naujuoju komandos nariu džiaugėsi sporto direktorius Linas Kleiza.

„Dominique‘as yra labai universalus gynyboje ir gali dengti visas penkias pozicijas, – naujoką vertino vyr. treneris Dainius Adomaitis. – Jis suteiks mūsų žaidimui daugiau įvairovės. Itin vertinga bus jo patirtis žaidžiant svarbias rungtynes.“

Italijos pirmenybėse 31-erių puolėjas pelnė po 13,2 taško, atliko 1,7 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo 7,1 kamuolio per susitikimą.

alt


BcVilnius.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama