Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

„Šilutės“ gretas papildė paskutinis legionierius ir trenerių štabo narysŠilutės krepšinio komanda rado paskutinį legionierių – Austiną Pope'ą.198 cm ūgio įžaidėjas tiesiog žibėjo savo NCAA žaidimo laikotarpiu. Paskutiniame sezone 2017-2018 metų sezone jis rinko vidutiniškai Po 11 taškų, atlikdavo po 4,7 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo po 6,7 kamuolio per rungtynes.

Jis taip pat yra rungtyniavęs ir vadinamoje „Drew“ lygoje. Įžaidėjo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas yra neeilinių duomenų ir jo atletiškumas bei žaidimas buvo sudominęs ne vieną G lygos klubą. Visgi žaidėjas pasirinko pradėti savo legionieriaus kelią būtent Lietuvoje.

Šilutės krepšinio komanda taip pat papildė ir trenerių štabą, prie kurio prisijungė Kęstutis Mačijauskas, kuris talkins antrus metus klube vyr. treneriu dirbsiančiam Laimonui Eglinskui. Jaunasis krepšinio specialistas yra kilęs iš Šilutės ir viliamasi, kad ateityje jis pratęs gilias trenerių tradicijas turinčio krašto vardo garsinimą.Priminsime, kad iš Šilutės yra kilę tokie treneriai kaip Stepas Kairys, Robertas Kuncaitis, Donaldas Kairys, Mantas Šernius bei Petras Jonikas.

„Šilutės“ komandos naujoko epizodai:

alt

NKLyga.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis