Reklaminis skydelis

Įsiutęs Šaras atsiprašė sirgalių ir baigė spaudos konferenciją neatsakęs į nė vieną klausimą (VIDEO)Kauno „Žalgirio“ krepšininkai patyrė antrąją nesėkmę namuose per tris dienas, kai šįvakar 60:75 nusileido Klaipėdos „Neptūnui“.

Lietuvos čempionų strategas Šarūnas Jasikevičius po susitikimo tradiciškai apsilankė spaudos konferencijoje, tačiau joje neužsibuvo. Supykęs treneris pakomentavo rungtynes, tačiau atsiprašęs sirgalių už prastą pasirodymą paliko konferencijų kambarį neatsakęs nė į vieną žurnalistų klausimą.

„Svarbiausia, noriu pasveikinti varžovų trenerį su puikiomis rungtynėmis – jie nusipelnė laimėti, buvo geriau paruošti rungtynėms nei mes, – Kazį Maksvytį pasveikino Š. Jasikevičius. – Antra, noriu atsiprašyti sirgalių, nes tai, ką pamatėme šiandien, neparodo visos mūsų klubo istorijos. Buvo neatsakingai pažiūrėta į šio klubo marškinėlius ir viską, kas mes esame. Nepadariau savo darbo.

Iki rungtynių su „Anadolu Efes“ stengsiuosi, kad mūsų vyrai taptų tokiais pat žmonėmis, kokiais jie buvo praeitais metais. Tikiu, kad jie gali tokiais būti. O tada pradėsime dirbti ties krepšinio puse. Daugiau neturiu šiandien ką pasakyti, iki kitų susitikimų. Atsiprašau“, – rėžė Šaras ir paliko konferencijų kambarį.

Tiesa, tam, kad grąžintų komandą į buvusią formą, specialistas daug laiko neturės. Kauniečiai jau antradienį išskris į Stambulą, kur trečiadienį jų laukia akistata su pergalingai Eurolygoje startavusia „Anadolu Efes“ komanda.

Itin sunki savaitė bus užbaigta dar vieneriomis rungtynėmis su Stambulo klubu, kai penktadienį į Kauną atvyks Željko Obradovičiaus treniruojama „Fenerbahče“.


Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis