Reklaminis skydelis

Lavrinovičiai įvertino Holivude apie juos kuriamo serialo filmavimą: graudžiau negu grauduNeseniai Lietuvą apskriejo žinia, kad Holivudo kino komanda kuria dokumentinį filmą apie garsiausius Lietuvos krepšinio brolius. Anksčiau Amerikos dėmesio sulaukė skandalingieji krepšininkai broliai Ballai, o šįkart Holivudo šlovės spinduliuose maudosi broliai Kšištofas ir Darjušas.„Iki šlovės dar toli. Tiesiog kai pasiūlė nusifilmuoti projekte, mums pasirodė įdomu, – sakė Darjušas LNK laidos „Nuo... Iki...“ kūrybinei grupei. – Tuo labiau kad karjera mūsų eina į pabaigą. Galbūt tai bus kažko naujo pradžia“, – intrigavo Kšištofas.

„Dar toli mums iki aktorinio, bet papasakoti apie save, apie savo nuopelnus, klaidas gyvenime, kas mes ir iš kur mes, galime“, – paklaustas, kaip sekėsi įsijausti į aktoriaus amplua, kalbėjo Darjušas. Ir pridūrė, kad labai prastai broliui Kšištofui pasisekė būti dainininku: „Graudžiau negu graudu. Anglų kalbos nemoka, skaityti nemoka, dainą girdi pirmą kartą, klausos neturi, balso nulis“. „Dėl balso pasiginčyčiau“, – gynė savo gebėjimus Kšištofas. „Na, gerai, balsas truputį geresnis, bet įsivaizduokite, tokiam žmogui dainuoti karaokę. Bus linksma“, – emocijomis iš filmavimo aikštelės dalijosi Darjušas.Prienų „Skycop“ komandoje šį sezoną startavusiais aukščiausiais pasaulyje dvyniais krepšininkais susidomėjo JAV televizijos laidų gamybos kompanija, kurios vedlys – prestižinį „Emmy“ apdovanojimą pelnęs prodiuseris Gary Waksmanas. Jungtinių Valstijų filmavimo grupė Lietuvoje viešėjo rugsėjo pabaigoje ir nufilmavo šešias serijas apie šmaikščiuosius brolius Darjušą ir Kšištofą.

Lietuvoje filmuotas serialas apie aukščiausius pasaulyje dvynius krepšininkus Lavrinovičius netrukus pasirodys socialinėje erdvėje, o ištraukos iš laukiamo serialo ir šviežiausi įspūdžiai apie jį – jau šį trečiadienį 20 val. laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis