Reklaminis skydelis

D. Adomaitis įsidūko: ar matėte bent vieną „Lietkabelio“ žaidėją kraujuojančia nosimi? (VIDEO)Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Prieš rungtynes apie komandą-mįslę kalbėjusiam Dainiui Adomaičiui radikaliai performuoto Panevėžio „Lietkabelio“ paslapčių įminti nepavyko. Tačiau dar didesniu galvosūkiu Vilniaus „Ryto“ strategui tapo jo paties ekipa. „Nebuvo nė mažiausio ženklo, kad taip gali nutikti“, – teigė treneris, rūstybę ant auklėtinių galvų liejęs tiek per minutės pertraukėles, tiek spaudos konferencijoje.Tokia nesėkmė LKL pirmenybėse – ne kasdienė ir „Rytui“. Tad D. Adomaitis ir per rungtynes, kuomet plūdo saviškius keiksmažodžiais, ir po jų svaidėsi žaibais.

„Reikia atsiprašyti sirgalių. Tai, ką jie šiandien pamatė – nepateisinama. Iš viso to, ką akcentavome, nieko nepadarėme, ką analizavome – nieko neįvykdėme. Ir varžovai mus baudė už visas rizikas, kurias sąmoningai buvome suplanavę“, – sakė „Ryto“ vyriausiasis treneris, omenyje turėdamas pirmiausia snaiperio savybėmis nepasižyminčio Vaido Kariniausko 4 tritaškius.

Nors sostinės ekipa praleido daugiausiai taškų šiame LKL sezone, D. Adomaitis daugiau kalbėjo apie puolimą.

„Bėda, kad mūsų aukštaūgiai negali pastatyti gerų užtvarų. Ne pirmą kartą reiškiasi ši problema“, – nusivylimo neslėpė specialistas.

Pasirodo, negali „Ryto“ krepšininkai ir atsitverti varžovų nuo krepšio, mat kovą „po lenta“ pralaimėjo 29:37.

„Ar matėte nors vieną „Lietkabelio“ žaidėją, kuriam po grumtynių dėl atšokusio kamuolio iš nosies būtų bėgęs kraujas, kuriam dantis būtų nuskeltas? Vien kartodami metimus jie pelnė 19 taškų. Pridėkite 20 taškų po mūsų klaidų – apie kokį krepšinį apskritai galime kalbėti? Čia mano problema, gal nerandu teisingų žodžių, neprisibeldžiu į žaidėjų sąmonę, nežinau“, – pakėlęs balsą kovingumo stoka aikštėje stebėjosi D. Adomaitis.Jis buvo ypač piktas ant Dominique'o Suttono, kuris neužsidirbo nė vieno naudingumo balo, o jo +/- rodiklis buvo prasčiausias komandoje (-26).

„Nežinau, kokios problemos, psichologinės ar kitokios. Kalbamės su juo individualiai, žiūrime video, aiškiname. Jis turi savo reikalų už aikštės ribų, išeina toks mišinys“, – atsiduso treneris, nepatikslinęs, kokios negandos kamuoja puolėją.

Tuo metu patį D. Adomaitį vėl apniko nauji rūpesčiai dėl traumų. Ir taip ribotą priekinę liniją dar labiau išretino Evaldo Kairio sveikatos problemos.

„Laukia vizitas pas gydytoją, kažkas negerai su pečiu. Tai reiškia, kad rotacija lieka dar mažesnė“, – nuogąstavo „Ryto“ vairininkas, pridūręs, kad vidurio puolėjas skausmą pajuto dar prieš rungtynes.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt


     
Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama