Reklaminis skydelis

Ž. Urbonas po patirtos nesėkmės Šiauliuose: „Su tokia gynyba nėra ko tikėtis“ (VIDEO)Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) tryliktojo turo rungtynėse Utenos „Juventus“ komanda išvykoje 94:98 dramatiškai nusileido Šiaulių „Šiauliams“.Iki šio pralaimėjimo uteniškiai buvo iškovoję dvi pergales iš eilės. Po rungtynių „Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas liejo apmaudą ir tikino, kad žaisdama tokį krepšinį komanda nebuvo verta pergalės.

„Vienintelis geras dalykas šiose rungtynėse tai tik tas, kad Antanas Sireika yra mano mokytojas ir aš pralaimėjau jam. Aš nesakau, kad mes negalime pralaimėti Šiauliams, kadangi jie dabar yra pakilime, nesiruošia būti nei paskutiniai, nei bloga komanda. Mes tą akcentavome, bet visgi geras pasirodymas gynyboje ankstesnėse rungtynėse nebuvo perkeltas į šį susitikimą“, – teigė „Juventus“ vairininkas.

„Su tokia gynyba nėra ko tikėtis, kažką nugalėti yra beprasmiška ir išvykoje. Tiesiog, nebuvo pilno atsidavimo, pagalvojome, kad jie yra paskutinėje vietoje ir kaip nors juos įveiksime“, – laidė kritikos strėles į prastą gynybą strategas.„Aišku, mes lygiai taip pat galėjome laimėti, tiesiog rungtynių pabaigoje reikėjo pasiimti kamuolius. Antanas Udras atkovojo devynis kamuolius puolime. Jis paima kamuolį, atmeta jį – gauname tritaškį, atmeta kitą kartą – gauname dvitaškį“, – piktinosi varžovų žaidėjui suteikta laisve Ž.Urbonas.

„Buvo momentas gale, kai atrodė, jog perėmėme iniciatyvą, tačiau viską lėmė klaidos. Truputį gaila, galėjome kažkaip išsivynioti, nors nebuvo tos maksimalios koncentracijos. Iš esmės, manau, kad buvome nelabai verti pergalės, nors galėjome išnešti sveiką kailį“, – baigė komentarą „Juventus“ vyr. treneris.


UtenosJuventus.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis